بازی Borderlands 3 زبان فارسی تمامی پارت ها - دیونه است این بازی ! | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Borderlands 3 زبان فارسی تمامی پارت ها

واکترو فارسی Borderlands 3

اینبار هم اومدیم با واکتروی یک بازی جدید یعنی واکترو فارسی Borderlands 3 که سومین نسخه از سری بولدرلندز است و ببینیم داخل بازی چخبره.

واکترو فارسی Borderlands 3

خب اگر از دو نسخه فوق العاده و محشر قبلی این سری لذت برده باشید و امکان نداره بازی بکنید و لذت نبرید قطعا این بازی هم خوراک خودتونه میدونید چرا چون اینبار میریم سیاره های دیگه و میتونیم به جای چهار شخصیت بازی کنیم و یک میلیارد صلاح برامون گوشه و کنار بازی برامون قرار دادند.

در این بازی به بخش های چند نفره خیلی دقت شده و شما میتونید چه آفلاین به صورت دو نفره دو شخصیت انتخاب کنید و صحفه بازیرو از وسط نصف کنید حالشو ببرید تا به صورت Co-Op به صورت چهار نفره بازی رو انجام بدید و واقعا چه چیزی از این بهتر.

واکترو فارسی Borderlands 3

این بازی خیلی سخت است و سختی بازی رو در واکترو فارسی Borderlands 3 هم میتونید حس کنید و همیشه خودتون تنها با اصلحه هایی که تیر های کمی براشون در بازی دارید باید با یه لشکر موجودات عجیب غریب فایت کنید و صد در صد خیلی جاها رو میارید بدون اصلحه جنگیدن و با مشت و لگد از اون بخش رد شید.

در کنار همه این ها میرسیم به داستان بازی که حدود 40 سال بعد از نسخه دوم بازی است اما نگران نباشید خیلی از شخصیت های نسخه دوم رو در بخش های مختلف داستان باهاشون برخورد میکنید.
یکی از دیونه ترین شخصیت های بازی روبات همراهتون است که واقعا دیونه ای به تمام معناست و پیشنهاد میکنم خیلی خونسرد باهاش رفتار کنید چون اعصابتون رو با دیونه بازیاش خورد میکنه.

دیگر نکته مهم بازی تنوع در مکان های مختلف بازی است که مثلا از صحرا و شهر ویران شده بگیر تا جنگل های سرسبز و این تنوع ها در بازی خیلی کمک میکنه که محیط بازی براتون تکراری نشه و از بازی همیشه لذت ببرید چون زمان بازی حداقل 30 ساعت است.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close