واکترو فارسی Gears 5 تمامی پارت ها - عجب چیزیه خدای شوتر | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

واکترو فارسی Gears 5 تمامی پارت ها – عجب چیزیه

واکترو فارسی Gears 5

خب بلاخره نسخه پنجم سری بازی Gears Of War هم منتشر شد با نام Gears 5 که ما سعی کردیم خیلی زود واکترو فارسی بازی را برای شما آماده کنیم.

این بازی دقیقا دنباله نسخه چهارم بازی است و اگر نسخه چهارم را بازی نکرده اید کمی داستان بازی برای شما نامفهوم است که البته در ابتدا بازی کات سین های به شکل خلاصه ای از نسخه چهارم بازی نمایش داده میشود.

این بازی یک بازی تک نفره فقط نیست شما بخش های Co-Op دارید حالتی مثل Horde را هم داریم که دیو باتیستا هم آنجا ملاقات میکنیم.حتی میتوانید مپ دلخواه خودتان را هم بسازید و آن را کاملا میتوانید شخصی سازی هم بکنید.

موسیقی متن بازی هم کار آهنگساز ایرانی به نام رامین جوادی است که اکثرا او را با آهنگسازی سریال بازی تاج و تخت میشناسیم او در کارنامه خود آهنگسازی سریال های فرار از زندان و وستورلد را هم دارد و حتی نسخه چهارم این سری بازی را هم خودش آهنگسازی کرده بود.

در واکترو فارسی Gears 5 با آریا Keoxer همراه میشویم کسی جز بهترین پلیر های ایرانی است و حتی شرکت مایکروسافت قبل انتشار جهانی بازی نسخه ی رایگان بازی را برای این پلیر ایرانی را هم فرستاده اند و آریا هم سریعا واکترو این بازی را شورع کرده است.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close