0 تا 100 بازیویدیو گیم

واکترو فارسی GTA V – مرحله نوزدهم

واکترو فارسی GTA V

در این پست میخواهیم واکترو فارسی GTA V رو قرار بدهیم تمامی مراحل با زبان فارسی جدا جدا قرار میدهیم که شما در حین انجام دادن مراحل بازی اگر در مرحله ای گیر کردید با دیدن این واکترو موفق به انجام مرحله بشوید.

این واکترو شامل تمامی مراحل بازی میشود و هر چند روز یک بار مرحله جدیدی آپلود میشود و ما سعی میکنیم با سرعت هر چه تمام تر مرحل بازی را برای شما قرار دهیم.

در این پست واکترو فارسی GTA V را قرار میدهیم بزرگ ترین و محبوب ترین بازی جهان باز حال حاظر دنیای گیم که از گذشته هم جز محبوب ترین و مشهور ترین بازی ها بوده است و هنوز هم هست و هر گیمری بازی GTA را میشناسد.

داستان بازی به شکل جدیدی روایت میشود آن هم از نگاه سه کاراکتر متفاوت است و ما میتوانیم سه کاراکتر را کنترل کنیم.و همین داستان بازی را جذاب و جالب تر کرده است.بازی در شهر لس آنجلس آمریکا روایت میشود.

البته در بازی نام این شهر لس سانتوس است ولی محیط شهر و نما ها و مکان ها و خیابان ها دقیقا شبیه به شهر لس آنجلس است پس بازی در شهر لس آنجلس روایت میشود.این روشی که یک پلیر سه کاراکتر را کنترل کند روش نوینی در بازی های چند نفره است.

تگ

پست های مشابه

اسحاق زارعی

دیوانه گیم و هر چیزی که سرگرم کنه منو

22 thoughts on “واکترو فارسی GTA V – مرحله نوزدهم”

 1. عالی عالی
  میشه بگیر از چه افزاری استفاده میکنید برای گرفتن فیلم

 2. این مرحله جدید سر و ته اش زده بودی خیلی خلاصه بود سعی کن تایم ویدئو ها را بالا ببری و یک نکته هم اینکه گذاشتن ویدئو های جدید را سعی کن فاصله گذاشتن قسمت های جدید کمتر ش کنی یعنی زودتر ویدئو ها را قرار بدی با تشکر

  1. خیلی ممنون از اینکه نگاه کردی
   داداش بازی GTA هست و ساخته راکستار هست خلاصه دیگه خودت میدونی بازی های راکستار چقدر صحنه دارن من بخاطر عدم فیلترینگ مجبورم کمی بعضی جاها رو برش بزنم و در مورد قرار دادن مراحل هم چشم سعی میکنم سریعتا بزارم

 3. بازی gta خیلی سرگرم کننده است میشه گفت هیچ وقت خسته کننده نمبشه
  والکترو عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close