واکترو GTA San Andreas - نسخه دوبله فارسی - تمامی مراحل قرار گرفت | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

واکترو GTA San Andreas – نسخه دوبله فارسی – تمامی مراحل قرار گرفت

واکترو GTA San Andreas

این بار اومدیم با یک واکترو خیلی خفن یعنی واکترو GTA San Andreas اونم چیییی نسخه دوبله فارسی نوستاژی بازی دوبله ای که هر گیمری با میم هاش آشنا هستند.

تمامی مراحل به صورت کامل با دوبله فارسی قرار گرفته است.

مگر میشود جمله پا بزن آشغال رو کسی نشنیده باشه مگر میشه کسی با GTA San Andreas خاطره نداشته باشه امکان نداره حتی گذر کسی به این بازی نیوفتاده باشه پرفروش ترین بازی PS2 که در همون دوران یک دوبله مشتی و خیلی خنده دار براش منتشر شد که هنوز که هنوز در ذهن خیلیا ثبت شده.

دوبله ای که شاید هیچکس اسم حتی یکی از گویندگانش رو ندونه اما صدا های این گوینده ها در ذهن همه حک شده و جز شاهکار ترین و معروف ترین دوبله های تاریخ ایرانه البته بازی های دیگه مثل قعله 2 یا GTA Vice City که در آینده واکترو دوبله فارسی اون رو هم داریم یا IGI 2 هم جاویدان هستند اما خب ما اومدیم سراغ GTA San Andreas و در این دنیا غرق بشیم.

این بازی که در زمان خودش به GTA 5 شهرت داشت اما بعد انتشار GTA IV دیگه به اون 5 گفته نمیشه و همه نام اصلی او رو صدا میزنن اما خیلی از قدیمی ها هنوز هم اون رو با عنوان 5 میشناسن و شخصیت فوق العاده ای مثل CJ که اسمش برای همیشه در راس بهترین کاراکتر های اصلی گیم ها قرار دارده.

در هیچکدام از GTA ها که تا اکنون منتشر شده هیچکدوم بازی ها کاراکتر اصلیشون محبوب تر از CJ نشد و یکی از مهم ترین دلیل این محبوبیت داستان بازی است داستانی که از فرش به عرش رسیدن CJ را نشون میده از دشمن شدن صمیمی ترین دوستش با خودش رو نشون میده و خیلیا از نکته های کوچک و بزرگ دیگه که در ادامه مراحل بازی میبینید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

8 thoughts on “واکترو GTA San Andreas – نسخه دوبله فارسی – تمامی مراحل قرار گرفت”

  1. سلام آقا آرش عزیز جی تی ای ۵ مراحل پلیس شدن چند لول هست اخه شما فقط تا لول ۱۳ گذاشتید و کامل نگذاشتید

  2. چطوری بازی رو دان کنم تو هر سایتی میرم ناقصه یه سایت معرفی کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close