کریرمود آرسنال در FIFA 20 قسمت 5 اوبامیانگ میتونه تیم رو بالا بکشه ؟ | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریرمود آرسنال در FIFA 20 قسمت 5 اوبامیانگ میتونه تیم رو بالا بکشه ؟

کریرمود آرسنال

بلاخره بعد از درخواستای زیادی که توسط چند تا بچه ها تصمیم بر این شد کریرمود آرسنال رو به یکی از بچه بسپارم و اون بره سراغ کریر مود توپچی لندن در لیگ برتر انگلیس و ببینیم این تیم با ریشه و سابقه که زمانی ابرقدرت لیگ انگلیس بود اما حالا یک تیم معمولی تبدیل شده و خیلی وقته طعم قهرمانی لیگ انگلیس رو نچشیده و باید ببینیم توی بازی چه اتفاقی میوفته .

کریرمود آرسنال در FIFA 20 قسمت اول اوبامیانگ رو داریم

تیم آرسنال حقیقتش زیاد آنچنان بازیکنی بزرگی نداره و دقیقا یک تیم معمولیه برای مثال درون دروازه ما برند لنو رو داریم که یکی از پر سوتی ترین دروازه بون های چند سال اخیر لیگ انگلیس بوده و اصلا به هیچ وجه دروازه بون قابل اعتمادی نیست و نمیشه زیاد روش حساب کرد و اوج فاجعه در خط دفاع مون هست که واقعا دهنمون سرویسه .

در خط دفاع هر بازیکنی که داریم خودش یک فاجعه هست از داوید لوییز بگیرید که اصلا با این سن و سال کیفیت سال های دور حضورش در چلسی رو نداره یا مصطفی که واقعا فاجعه هست . در دفاع چپ و راست هم واقعا بازیکنای خوبی نداریم کولاسیناچ که کیفیت خوبی نداریم و اون سمت هم بیرین همیشه مصدومه و احتمالا مجبوریم به جوانانی مثل ساکا فرصت بدیم تا خودشون رو نشون بدن.

اما خب در خط هافبک و حمله اوضاع بهتره و شاید خیلی بهتر برای مثال ما بازیکنای خوبی مثل ژاکا و گوندئوزی و حتی مسعوت اوزیل رو داریم و در حمله هم سه بازیکن خوب داریم که هر کدوم واقعا قابلیت های بسیار خوبی دارند برای مثال اوبامیانگ سرعتی رو داریم و لاکازت گل زن و پپه دریبل زن رو داریم و اگر بتونیم از توانایی این سه نفر به درستی استفاده کنیم قطعا میتونیم موفق بشیم. پس بریم ببینیم چی میشه .

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “کریرمود آرسنال در FIFA 20 قسمت 5 اوبامیانگ میتونه تیم رو بالا بکشه ؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close