کریرمود لایپزیگ در FIFA 20 قسمت نهم فارسی بایرن مونیخ برو کنا ما اومدیم | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریرمود لایپزیگ در FIFA 20 قسمت نهم فارسی

کریرمود

اومدیم سراغ یک کریرمود جذاب با یک تیم آلمانی که تازه اسم و رسمی برای خودش به پا کرده و تازگی در لیگ قهرمانان اروپا تونسته تاتنهام فینالیست سال پیش هم حذف کرده پس این شما و این کریر مود لایپزیگ در FIFA 20 که میخواهیم در بوندسلیگا به سلطه ی بایرن مونیخ پایان بدیم پس بریم سراغ اولین قسمت از این Career Mode .

کریرمود لایپزیگ در FIFA 20 زبان فارسی

متاسفانه ویدیو ها حذف شدند از آپارات 🙁

بهترین بازیکن لایپزیگ تیمو ورنر هست که پیکان نوک حمله داریمش و حسابی میتونیم خیلی بازی ها رو با گل های حساسش ما رو نجات بده پس خیالمون از خط حمله و گلزنی راحته پس میدونیم که میتونیم به خط حمله مون اعتماد زیادی بکنیم .

جالبیش اینجاست که دومین بازیکن برتر تیم لایپزیگ دروازه بانمون هست دروازه بانی که خیلی خیلی واکنش های خوبی از خودش در مواقع حساس نشون داده. گولسکی شاید در دوره حرفه ای خودش در فوتبال آنچنان معروف نشد اما واقعا دروازه بان خوبی هست و خیلی وقت ها ناجی تیم نوشابه هاس.

تیم لایپزیگ مالک هاش کارخونه نوشابه سازی ردبول هست که بیش از 10 تیم در سراسر دنیا مثل سالزبورگ داره و این تیم یکی از تیم هایی هست که مالکش نوشابه ساز ها هستند و دارند سرمایه گزاری های زیادی میکنند در فوتبال و تا حالا موفقیت های زیادی رو داشته اند و احتمال زیاد در واقعیت هم میتونند یک روز قهرمان بوندس لیگا آلمان باشند و به این پادشاهی بایرن مونیخ خاتمه بدهند.

ما تصمیم گرفتیم این بار بریم سراغ کریر مود لایپزیگ چون که قطعا آینده روشنی داره و در آینده سر و صدا های خوبی به پا میکنه و شاید شگفتی ساز لیگ قهرمانان امسال باشه . پس حتما اسم این تیم گوشه ذهنتون داشته باشید که این تیم بسیار منفور در کشور آلمان یک روز قهرمان کشور آلمان باشه چون در این دنیا هر چیزی آماده هست.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

15 thoughts on “کریرمود لایپزیگ در FIFA 20 قسمت نهم فارسی”

 1. خیلی فانتزی بازی میکنی؛
  برای همینه که زیاد گل نمیزنی؛
  بیشتر پاس کاری کن

 2. بی شخصیت! با اونیم که داره فهش میده نه تو آرش
  آرش این کیه چرا انقدر فهش میده

   1. همه چیز عالیه؛
    فقط اسم بازیکنا؛
    دروازه بان پیتر گولاچی
    مدافع چپ آنجلینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close