کریرمود منچستر یونایتد در FIFA 20 قسمت 10 شیاطین سرخ اومدند | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریرمود منچستر یونایتد در FIFA 20 قسمت 10 شیاطین سرخ اومدند

کریرمود منچستر یونایتد

خب بعد از درخواست های فراوان برای کریرمود منچستر یونایتد بنده حقیر تصمیم گرفتم که سراغ یونایتد هم بروم و به درخواست های شما عزیزان پاسخی مثبت بدهم و امیدوارم بتونم از تمام تیم های محبوب یک کریر مود بروم خب بدون صحبت اضافه بریم سراغ کریر مود منسچتر یونایتد یا شیاطین سرخ و ببینیم میتونیم با این تیم نتایج خوبی بگیریم یا خیر.

کریرمود منچستر یونایتد در FIFA 20

تیم منچستر آنچنان تیم پر ستاره و با بازیکنان درجه یک نیست و شاید به جز دو بازیکن که دخه آ و پل پوگبا هستند بقیه بازیکنان نسبتا متوسط و تعدادی زیادی هم ضعیف هستند بازیکنانی امثال لینگارد و ماتا و لیندلوف و لوک شاو اصلا و ابدا بازیکنانی نیستند که باهاشون بشه قهرمان انگلیس شد اما من خرید های خوبی رو در نظرم گرفتم که بتونم تیم خوبی بسازم.

اول از همه رفتم و جدیون سانچو رو از دورتموند خریداری کردم و در کنارش بازیکنی به نام برنو فرناندز که حتی در واقیعت هم خود منچستری ها خریدنش رو هم خریدم و کلا تبم رو از نظر حجومی خیلی خیلی بهتر کردم و امیدوارم که بتونیم نتایج بسیار بسیار بهتری نسبت به گذشته بگیرم.

اما همونطور که گفتم بنده فقط بازیکنان حجومی خریداری کردم و تیم هنوز از نسبت به کار های تدافعی ضعیفه و نمیشه انتظار داشت بتونیم در همه ی بازی ها دروازه مون رو بسته نگه داریم و باید تمام امدیمون رو نسبت به دخه آ داشته باشیم چون مطمئنم تنها کسی که میشه بهش اعتماد کرد همین دخه آ هستش.

بن یدر بازیکن لیگ فرانسه هم خریدم تازه و جانشین خوبی برای مارکوس راشفورد پیدا کردم که دیگه همه بازی ها راشفورد فیکس نباشه که خسته بشه.پس این شما و این کریرمود منچستر یونایتد و امیدوارم از این Career Mode هم لذت کافی رو ببرید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

30 thoughts on “کریرمود منچستر یونایتد در FIFA 20 قسمت 10 شیاطین سرخ اومدند”

 1. ارسنال هم بزار اگه شد فیفا ۱۹ بزار بعد تیم بکن تیم فصل بعد یا اگه نشد ارسنال فیفا ۲۰ بزار

 2. یه بازیکن بالای نود بگیر که تبدیل به ستاره تیمت شه مثلا فن دایک یا حتی کوین دیبروینه منچستر یونایتدم که تا دلت بخواد پول داره میتونی مگوایرو بفروشی

 3. حالا آرش به تو بگن کریر بارسا رو ادامه بده سریعا میری ادامه میدی حالا تو به لوگو و لباسش اهمیت نده به با زیکناش اهمیت بده بدبخت تو رونالدو داری میفهمی رونالدو

 4. داداش همه ی کریر هارو رفتی جز یووه
  نا امیدم کردی 😔😔😔

   1. به درک که لایسنس نیس پچ بریز درست می شه اگرم نمیشه من نه سایتتو به دیگران معرفی میکنم نه سایتتو دنبال می کنم کامنتم برات نمی زارم خوبه آره خوبه

  1. اارش یه مستر لیگ درست حسابی بذار با ارسنال نه یروز بذاری ده روز نذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close