کریر مود رئال مادرید FIFA 20 قسمت 17 - ساخت تیم رویایی | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریر مود رئال مادرید FIFA 20 قسمت 17 – ساخت تیم رویایی

کریر مود رئال مادرید FIFA 20

خب بلاخره تصمیم بر این شد که برم سراغ کریر مود رئال مادرید در FIFA 20 که خیلی ها درخواستش رو داده بودید و تصمیم هم بر این شد مثل مسترلیگ PSG یک تیم رویایی را با رئال مادرید بسازیم و بازیکنانی از جمله امباپه و پوگبا را به شهر مادرید بیاورم و پس بدوید بیاید و ویدیو های زیر رو ببینید.

کریر مود رئال مادرید FIFA 20

رئال ماردید هم یکی از پرطرفدار ترین تیم های دنیا هست و طبیعتا در ایران هم طرفداران زیادی دارد پس من تصمیم گرفتم کریر مود رئال مادرید رو شروع کنم البته بماند که چقدر هم بچه ها درخواستش رو کرده بودن و منتظر بودن و من با دور رفتن سراغ این کریرمود چقدر بچه ها رو اذیت کردم اما خب اومدم با یک Career Mode مود فوق العاده که نباید از دست بدهید.

در ضمن این دفعه اومدم که یک تیم رویایی یا به قول گفتنی کهکشانی که لقب تیم رئال مادرید هم هست تشکیل بدم پس برای شروع امباپه و پوگبا خریداری شدن و در ادامه به آنها سانچو و کیمیچ و دبروین و رابرتسون هم اضافه شد و حسابی تیم قدرتمندی رو تشکیل دادیم البته بازیکنانی همچون بنزما و ایسکو و مودریچ و کروس هم فروخته شدن و دیگه در رئال نیستند.

پس دیگه بدونید با یک کریر حسابی پر ستاره طرف هستین و خلاصه میخواهیم حال کنیم و همه تیم ها رو له کنیم پس به هیچ وجه هیچکدوم از قسمت ها رو از دست ندهید و یکی یکی همه قسمت ها رو دنبال کنید و همیشه هر وقت ایده ای سوالی نظری انتقادی به ذهنتون رسید برای ما کامنت کنید چون که من همه ی کامنت ها رو میخونم و جواب بدم.

امیدوارم از این کریرمود هم لذت کافی رو ببرید و حسابی حال کنید اگر دوست داشتید وب سایت ما رو به دوستانتون معرفی کنید و اون ها رو هم با وب سایت ما

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!
Close