کریر مود فیفا 20 با تاتنهام قسمت 2 بریم ببینیم چی میشه | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریر مود فیفا 20 با تاتنهام قسمت 2 بریم ببینیم چی میشه

کریر مود فیفا 20

بریم سراغ کریر مود فیفا 20 با تاتنهام که یک تیم خوب اما دقایق آخر که به جام نزدیک میشند خودشون با دست خودشون میزنند همه چیز رو خراب میکنند و تمام افتخاراتشون رو واس همین از دست دادند و همیشه بخاطر همین کمد جام هاشون خالیه . اما خب در این کریرمود دیگه باید با تاتنهام یک تصمیم بگیریم و اون هم گرفتن جام و افتخارات هست و تمام تلاشممون رو انجام میدیم پس این شما و این تاتنهام در FIFA 20 پس بریم لذتش رو ببریم.

کریر مود فیفا 20 با تاتنهام بریم ببینیم چی میشه


تاتنهام کم و بیش بازیکنان خوبی رو در اختیار داره و میتونیم واقعا باهاشون به نتایج خوبی برسیم البته که باید خرید های خوبی هم داشته باشیم . از خط دروازه که با وجود هوگو لوریس واقعا یخورده از گل نخوردن خیالمون راحته و میدونیم دروازه کار کشته ای رو در اختیار داریم . در خط دفاع هم باید در سمت راست تقویت بشیم و در وسط دفاع هم باید مدافع های جوانی رو اختیار بگیریم چون ورتونگن و آلدروید واقعا سنشون داره میره بالا.

در کنار همه این ها خط هافبک فوق العاده ای داریم از اریکسن بگیرید تا اریک دایر و هری وینکس جوان و در کنارشون هم بازیکنان خوب دیگری رو هم داریم و در اون جلو های زمین هم هری کین ماشین گلزنی انگلیسی رو هم داریم و در کنارش لوکاس مورا رو نباید فراموش کرد و پشت سرشون هم دیگه دله آلی هستشون که واقعا میتونه با حرکات تکنیکی و فنی بالا تیم رو به جلو هدایت کنه.

باید ببینیم در کنار همه ی این ها واقعا آیا میتونیم تایج مثبتی بگیریم و دستمون به قهرمانی لیگ انگلیس میرسه یا نه و آیا در رقابت با منچستر سیتی و یونایتد و چلسی و آرسنال و از همه مهم تر لیورپول آیا واقعا جایی برای قهرمانی ما هم هست یا خیر؟

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “کریر مود فیفا 20 با تاتنهام قسمت 2 بریم ببینیم چی میشه”

    1. بازی کوماندو های ارشد 2نسخه فارسی بزار اگه نداری بخر لطفا خیلی بازی جالبی است آرش جان ممنون

  1. آرش آموزش فیفا ۲۰ رو تو ساختی؟ واقعا دستت درد نکنه
    بعدش تاتنهام اصلا تو تاریخش جام نبرده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close