کریر مود ولورهمپتون قسمت 12 در FIFA 20 قسمت آخر !!! | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریر مود ولورهمپتون قسمت 12 در FIFA 20 قسمت آخر !!!

کریر

همیشه یکی از درخواست هایی که از من میشد گزاشتن کریر مودی از تیم ولورهمپتون یا وولوز بود که منم بلاخره تصمیم گرفتم این درخواست رو عملی کنم و براتون این Career Mode رو برم و قراره با هم تا آخرش لذت بریم و حالشو ببریم پس شاید قسمت های اول یخورده نتایج ضعیف باشه ولی قول میدم که در ادامه همینطور پیشرفت میکنیم و تیممونو بهتر میکنیم و قطعا نتایج بهتری میگیریم پس تمامی قسمت ها رو همراهمون باشید. نکته بعدی هم اینه که تیم ولورهمپتون واقعا تیم قدرتمندی نیست اما خب بعضی بازیکناش واقعا خوب هستند.

کریر مود ولورهمپتون قسمت اول در FIFA 20 سخته
بازیکنان تیم ولورهمپتون بازیکنان خیلی معمولی رو به بالایی هستند و اگر برای مثال از دروازه این تیم شروع کنیم میبینیم که واقعا روی پاتریسیو با اون سن و سال بالا داره داخل دروازه این تیم وای میسه یا مثلا در خط دفاع واقعا مدافع های معمولی داریم که اکثرا هم اورال ریتینگ 80 دارند و زیاد نه قوی هستند نه ضعیف و واقعا میتوان گفت معمولی معمولی هستند اما اوضاع در خط هافبک و حمله خیلی بهتره و اونجا بازیکنان به شدت بهتری داریم.

با وجود روبن نوس و ژائو موتینیو واقعا خیالم از خط هافبکم راحته که واقعا میتونه بالانس تیم رو نگه داره هم میتونند در خطوط دفاعی در موقع نیاز کمک کنند و هم میتونند وقتی نیاز به گلزنی و مخصوصا شوت های آتشین داریم که میتونه قفل هر دروازه ای رو باز کنه با وجود روبن نوس هیچکسی بهتر از او در تیم وولوز نمیتونه شوت زدن رو انجام بده و مطمئنم با شوت هاش میتونه ناجی خیلی از وقت های تیم ما باشه .

در کنار همه ی این ها در خط حمله بازیکنان خوبی مثل آدما ترائوره و خیمینز و دیگو یوتا رو داریم که واقعا مثلث ترسناکی رو میتونند شکل بدهند البته که اگر من بتونم به درستی ازشون استفاده کنم و به خوبی بلد باشم باهاشون بازی کنم که این یخورده زمان بر هست اما مطئنم درست میشه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

34 thoughts on “کریر مود ولورهمپتون قسمت 12 در FIFA 20 قسمت آخر !!!”

   1. ببخشیدها ولی من ۱۰ سالم بیشتر نیست و تو رو خدا جوابمو بده👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏

     1. آقا کریر مود بایرن مونیخ هم بگذار و کریر مود لسترسیتی و منچستر یونایتد هم ادامه بده

   1. ببخشید آقا آرش یه سوال من وسط کریر مود ریال بودم که بتیس بهم پیشنهاد داد من هم قبول کردم ولی الان پشیمانم چه طوری قراردادم را با بتیس فسخ کنم؟ممنون و در ضمن لطفا کریر مود بایرن مونیخ هم بگذار.

 1. داداش كرير بايرن مونيخ رو لطفا بزار همه دارن ميگن منم چند هفتس كه دارم ميگم

 2. آرش انصافا دیگه عزیت نکن کریر بایرن مونیخ را بزار همه تیم ها گزاشتی فقط بایرن مونده

 3. انصافا سر گزارش قیچی برگردونه خیلی خندیدم😂😂😂😂😂 یا ابوالفضل
  Woooòoooooooow😂😂😂😂

 4. عالی. لطفا فقط بازی تنها رو ضبط نکن جدول و …. رو هم ضبط بکن مثل قبلا .
  لطفا کریر برایتون هم برو😊😊

 5. سلام ببین من خودم با ولورهمپتون رفتم و در پست مهاجم احساس کردم ضعف داریم بعدش ریچاردلیسون را با خیمنز معاوضه کردم به نظرم تو هم این کا رو کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close