کریر مود چلسی در FIFA 20 قسمت هشتم زبان فارسی | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریر مود چلسی در FIFA 20 قسمت هشتم زبان فارسی

کریر مود چلسی

بعد از درخواست های زیادی که خیلی از بچه ها داشتند تصمیم بر این شد که کریر مود چلسی رو شروع کنیم و بخوایم با این تیم لندنی آبی پوش حداقل یک فصل رو بازی کنیم و حسابی باهاش خوش بگزرونیم و اونایی هم که گفته بودن از چلسی کریر مود بزار هم راضی نگه داشته باشیم.در ضمن نظرتون راجب این کریر مود رو در کامنت ها با ما در میون بزارید و حتما حتما من نظرات شما رو میخونم و جواب میدهم.

کریر مود چلسی در FIFA 20 زبان فارسی

چلسی تیم خوبیه و بازیکنان خوبی داره از پست دروازه که نگاه کنیم کپا آریزابالاگا رو داریم که درسته کمی سرکش هست اما گرون ترین دروازه بان تاریخه در حال حاضر و نیمکت نشینش هم کابایرو داریم که بسیار بسیار دروازه بان با تجربه ای هستش و کارش بسیار درسته و مخصوصا حسابی پنالتی گیر هم هست.

در دفاع بزرگ ترین چالش ما هست چون بسیار بسیار مدافع های بدی رو داریم و تعدادیشون پیر هستند و تعدادیشون خدای سوتی و با این وضع دفاع کردن در FIFA 20 بزرگ ترین چالش کریر مود چلسی در خط دفاعی هست و باید واقعا در دفاع فوق العاده کار کنیم ولی بازیکنان بسیار خوبی در خط هافبک داریم که قطعا میتونیم بگیم نقطه قوت تیم کمربند چلسی هست.

جورجینیو و انگولو کانته و کواچیچ سه بازیکن فوق العاده ای که داریم و هر کدومشون میشه ازشون بهترین استفاده ها رو کرد و اگر با هوشیاری و دقت و تمرکز از خط هافبکمون استفاده کنیم قطعا نتاایج خیلی درخشانی رو میتونیم با چلسی بگیریم.

در پست های تهاجمی میشه امیدوار بود به بازیکنی با تجربه ای مثل ژیرود و ویلیان و پدرو و به بازیکنان آینده داری مثل پولیشیچ و تامی آبراهام که همه چلسی فن ها صداش میزنند دروگبای جدید و امیدواریم واقعا دروگبای درونش روشن بشه و بتونه برامون زیاد گل بزنه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

13 thoughts on “کریر مود چلسی در FIFA 20 قسمت هشتم زبان فارسی”

  1. مستر آرسنال برو دیگه ولی درست با ارسنال بازی سر اخر سطح هم بذارش حوصلمون سر بردی با کریر فیفا بدرد نمیخوره خیلی راحت بازیکن میشه بخری برو مستر

      1. اره پولو زیاد کنی اپشنا تا اخر پر کنی یکی دوبار درخواست بدی میان ولی با پول کم عمرا حالا ارسنال بذار حالمون بهم خورد با فیفا

  2. مسخرمون کردی همش کریر دو هفته ای یه قسمت پیس یه مسترلیگ درست حسابی با ارسنال برو

  3. ای بابا جهنم که لایسنس نیست. لطفا کریر یووه رو هم بروووووووووووووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!
    لطفا 😲😲😲😲😲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close