کریر مود FIFA 20 با تیم پاریس سنت ژرمن قسمت 1و2 بدو بیاین | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریر مود FIFA 20 با تیم پاریس سنت ژرمن قسمت 7 بدو بیا قسمت های جدید

کریر مود FIFA

خط حمله آتشی تر از تیم پاریس سنت ژرمن مگه داریم ؟ اگر هست معرفی کنید چون که میخوایم توی این کریر مود FIFA 20 همه رو به آتش بکشیم و نشون بدیم که رییس دنیای فوتبال کی هست پس همراه ما باشید با این کریر مود فوق العاده جذاب و کریر مودی که خیلی از بچه ها درخواستش رو داشتن و من هم با یکی از بچه در میون گزاشتم و اون کریر مود PSG رو شروع کرده و من ویدیو شو میزارم براتون اینجا تا بتونید به راحتی ببینید.

کریر مود FIFA 20 با تیم پاریس سنت ژرمن بدو بیاین که درخواستیه

حالا دیگه واقعا باید به مرز جنون رسیده باشید چون میدونم درخواست خیلی از شما ها بود این کریر مود در فیفا 20 و من هم تصمیم گرفتم که بزارم و دیگه این درخواستتون رو هم انجام داده باشم و با شما بی حساب باشم پس من رو با کامنت های قشنگتون همراه کنید و انرژی مثبت هم به این آقا پوریا که واقعا زحمت این کریر مود رو میکشند تشکر کنید و اگر هم راهنمایی براش دارید در بخش کامنت های همین ویدیو در میون بزارید.

بچه ها حتما روی این متن کلیک کنید و چنل آپارات پوریا رو هم دنبال کنید تا انرژی بگیره و بتونه با انرژی و انگیزه ای بیشتری بده و موفقیت هاش رو بیشتر بکنه و حتما حتما براش کامنت هم بزارید تا روحیه بگیره و مخصوصا با راهنمایی هاتون حتما بهش کنید و خرید های خوبی هم کرده الحق برای مثال خرید دروازه بون خوب حرکت هوشمندانه ای بود که انجام داد و آماده شروع یک فصل رویایی هست.

پس بچه ها فراموش نکنید که حتما وب سایت ما رو به دوستانتون معرفی کنید و هر روز هم به وب سایت ما یعنی فارسی ویدیو سر بزنید و ویدیو های جدیدمون رو ببینید و ازش لذت ببرید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

19 thoughts on “کریر مود FIFA 20 با تیم پاریس سنت ژرمن قسمت 7 بدو بیا قسمت های جدید”

  1. سلام اقا پوریا لطفا دیماریا و کاوانی رو بفروش چون سنشون بالا رفته و سانچو و فابیان رو بخر

  2. سلام اقا پوریا لطفا کاوانی و دیماریا رو بفروش به جاشون سانچو یا رحیم استرلینگ رو بخر

  3. سلام ارش عالی ممنون از این پوریا جان فقط به پوریا جان بگو اگه میشه صدا بازی رو قطع کنه تا صدا خودش بیاد ممنوم

  4. آرش من که فیفا ۲۰ که کرک شده یا نشده رو نمیدونم ولی فیفا ۱۹ که دارم رو تو کریر موندم چه بازیکنایی رو بخرم برای سیتی یا بارسا یا آرسنال یا چلسی این چهار تا کریر رو دارم یه ۴ یا ۵ تا بازیکن خوب پیشنهاد می دی البته غیر بارسا

  5. سلام اقا ارش . ممنون . یه سوال جه کریر مود هایی نزاشتید که من بزارم؟

  6. سلام آرش دمت گرم.
    این پوریا خوبه قبلا یه یوونتوس اون آراد اس آر گذاشتی خیلی خنگ بود هیگواین رو میگه پیانیچ اومتیتی رو می زاره هافبک هجومی دی یونگ رو گذاشت نوک حمله و بگینر بازی می کرد این خوبه و دمت گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close