کشتی کج ایرانی WWE رو آوردیم قسمت 3 خودم هم اومدم زدمشون !!! | فارسی ویدیو
کشتی کج

کشتی کج ایرانی WWE رو آوردیم قسمت 3 خودم هم اومدم زدمشون !!!

کشتی کج

کشتی کج همیشه جز محبوب ترین ورزش ها در سراسر دنیا بوده و کشور های نظیر ژاپن و آمریکا و مکزیک خیلی طرفدار زیادی داره و در ایران هم همیشه ورزشی جذابی برای جونان و نو جوانان ایرانی بوده و خب پسر عمو های من و حتی به شدت خودم هم علاقه ی زیادی به ورزش کشتی داریم و همیشه آرزو داریم بتونیم یک روز کشتی کج کار بشیم پس گگفتیم خودمون استارت کشتی گیر شدنمون رو بزنیم و خلاصه اولین قسمت از کشتی کج ایرانی رو براتون میزارم و ببینید و حالشو ببرید.

کشتی کج ایرانی WWE رو آوردیم ایران میمیری از خندهخلاصه اینکه امیدوارم از این ویدیو خوشتون اومده باشه و لذتش رو ببرید و حسابی باهاشون حال کرده باشید و همیشه منتظر قسمت های جدید از WWE ایرانی باشید و تازه با کیفیت و ایده های بهتری که واقعا میتونه خنده رو به لب های شما بیاره و پسر عمو های منم در تلاش هستند حرکات و سیگنیشر و فینیشر های کشتی کج کاران معروف رو به بهترین شکل ممکن به اجرا بزارند و شما بیشتر لذت ببرید پس منتظر قسمت های بعدی باشید.

در این قسمت ها و قسمت های بعدی سعی کردیم که حرکات رومن رینز مثل اسپیر و سوپرمن پانچ رو بزنیم یا حرکات آندره د جاینت رو بزنیم و در قسمت های بعدی هم حرکاتی مثل چوکسلم و ای ای جان سینا و سوپلکس براک لزنر و پدگری تریپل اچ رو میزنیم و شبیه سازی میکنیم . تازه متنظر تقلید تم ورود ها هم باشید که در ویدیو های آینده قراره داشته باشیم قراره کلی بخندیم پس منتظر باشید که میخواهیم تم ورود همه کشتی کج کار ها رو براتون بزارید.

قراره کلی با هم بخندیم و این ویدیو ها قراره انگیزه برای خیلی جون ها و بچه ها باشه که اون ها هم به سمت کشتی گیر شدن روی بیاورند و اگر دوست داشتید میتونید شما با فامیل یا برادرتون حرکات کشتی کج کار ها رو بزنید و برای من در تلگرام بفرستید تا در وب سایت بزارم کلی با هم حال کنید و آیدی تلگرام من هم این پایین هست.

@man_hamishehazeram

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

17 thoughts on “کشتی کج ایرانی WWE رو آوردیم قسمت 3 خودم هم اومدم زدمشون !!!”

  1. من تمام حرکات جان سینا رو بدل کردم ولی فینیشرش یکم سخته و من نتونستم یک نفرو بلند کنم!!!!

  2. خیلی باحال بود من قبلنا با دوستم کشتی کج میگرفتیم و واقعا همدیگرو کتک میزدیم خیلی باحال بود حیف دیگه نمیتونیم

    1. راست ميگه
      داداش شما بشو آندر جاينت به هيكلت هم مياد (: (:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close