یورو 2020 در PES 2020 با آلمان قسمت دوم قرار گرفت | فارسی ویدیو
ویدیو گیمیورو 2020

یورو 2020 در PES 2020 با آلمان قسمت دوم قرار گرفت

یورو

امروز اومدیم بعد یورو 20 با پرتغال اینبار با آلمان بریم سراغ جام ملتهای اروپا و ببینیم آلمان میتونه بلاخره بعد از چند سال میتونه در رقابت های اروپایی قهرمان بشه یا خیر باید ببینیم و اینکه آیا آلمان موفق میشه یا خیر و درکنارش بازیکنان خوبی هم آلمان داره که همشونو بررسی کوتاهی میکنیم و میبینیم آیا در حد قهرمانی هستند یا خیر.

یورو 2020 در PES 2020 با آلمان

آلمان سرشار از بازیکنان جوانی است که اگر با هم متحد شوند میتوانند مثل اویل جنگ جهانی دوم همه ی کشور های اروپایی رو با خاک یکسان کرد مثل لهستان و فرانسه و تا حدودی شوروی مثل همون دوران تمامی تیم های اروپایی رو شکست بدهند.

در خط دروازه مثل چند سال گذشته مانوئل نویر تموم نشدنی رو داریم که هر چند در چند فصل اخیر درخشش سابق رو نداشته و به همین دلیل اورالش توی پیس به زیر 90 رسیده و تبدیل به 89 شده اما هنوز میتونه یک دروازه بان خوب باشه و گه گداری با واکنش های خوبش تیم رو نجات بده.

بزرگ ترین مشکل تیم ملی آلمان خط دفاعی اون هست که با بازیکنان بسیار بسیار معمولی رو به رو هستیم. به شکلی که هیچ بازیکنی در پست دفاع اورال بالای 85 در این تیم وجود نداره. اما هر چقدر در دفاع آلمان بازیکن خوبی نداشته باشه در پست هافبک بازیکنانی همچون کیمیچ و کروس و گندوغان و رویس رو داریم که میتونیم کلی ازشون به درستی استفاده کنیم و نتایج خوبی بگیریم.

خط حمله هم سه بازیکن خوب داریم ولی بدون جانشین بازیکنانی مثل ورنر و سانه و گنبری بازیکنان خوبی هستند اما جانشین در تیم ندارند و نیمتوان تعویض هایی در بازی کرد و فوق العاده خسته میشوند و باید یه فکری اساسی به حالشون کرد واقعا. اما ما با قدرت میریم به سمت قهرمانی در جام ملتهای اروپا.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “یورو 2020 در PES 2020 با آلمان قسمت دوم قرار گرفت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close