یورو 2020 در PES 2020 بازی پرتغال فرانسه | فارسی ویدیو
ویدیو گیمیورو 2020

یورو 2020 در PES 2020 بازی پرتغال فرانسه

یورو 2020

کم کم داریم به یورو 2020 نزدیک میشیم و میخواهم برای شروع با تیم پرتغال که مدعی قهرمانی هست شروع کنم و تازه کریس رو هم داریم که باید ازش نهایت استفاده رو بکنم .و من از گروه بندی واقعی خود مسابقات استفاده میکنیم پس بریم سراغ یورو 20 با پرتغال و ببینیم میتونیم از عنوان قهرمانی پرتغال دفاع بکنیم یا خیر .

 

یورو 2020 در PES 2020 با پرتغال


پرتغال سرشار از بازیکنان با استعداد و فوق العاده با پتانسیل هست که اگر ازشون به درستی استفاده بشه قطعا میتونیم از نظر من قهرمان بشیم. مثلا شما ببین توی دروازه یک دروازه بون فوق العاده با تجربه و شیش دانگ به اسم روی پاتریسیو رو داریم که داره داخل لیگ انگلیس بازی میکنه.

حالا شما یک خط بیا جلو تر از سمت راست دفاعی شروع میکنم که کانسلو و سمدو رو داریم که در حمله و هم در دفاع بازیکنان قابل قبولی هستند و در سمت چپ گریرو رو داریم که در دورتموند بازی میکنه و در قلب دفاعی بازیکنان با تجربه ای مثل پپه و جوزه فونت رو داریم حتی یک مدافع وسط خوب جوان هم داریم به اسم روبن دیاس که آینده درخشانی داره.

میایم تو خط هافبک که من نمیدونم از کجاش براتون بگم از روبن نوسی بگم که رهبر تیم غول کش انگلیس یعنی ولووز هست یا جومیتینو که تمومی نداره یا ویلیام کاروالیو که میتونه قلب تیم پرتغال بشه و یا برونو فرناندزی که به تازگی به تیم با ریشه و اصالت منسچتر یونایتد پیوسته و حسابی هم داره خوب بازی میکنه.

اما داستان در خط حمله جالب میشه یعنی جایی که رهبر و قهرمان واقعی این سال های تیم ملی پرتغال حضور داره یعنی کریستیانو رونالدویی که همیشه تشنه پیروزی و قهرمانیه و در کنارش برناردو سیلوایی داریم که با تکنیک نابش هر کاری از پسش برمیاد و اون وسط جائو فلیکس جوان هم داریم که همه به چشم رونالدو آینده پرتغال نگاه میکنند.

پس با همچین تیمی چزا قهرمانی نیاریم؟پس ببریم سراغ ویدیو ها قسمت های این سری از مطالب ویژه برای یورو 2020 .

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

51 thoughts on “یورو 2020 در PES 2020 بازی پرتغال فرانسه”

  1. سلام داداش یه سوال همه کیت های تیم های ملی تو نسخه 2020 پی اس هست یا اینکه پچ نصب کردی

  2. میشه تیم بعدیت فرانسه باشه؟؟

    یه خواسته دیگه دارم اونم اینه که یه لیگ قهرمانانو هم بری

  3. تو رو خدا قسمت بعدی زود بزار اینترنتم تموم شده اینقدر ویدیو های گذشته رو نگاه کردم فقط واسه این اینترنتم رو مصرف نمیکنم

  4. پرتغال قهرمانه اگرم درست بود جایزمو ۲ فصل با یوونتوس در کریرمود فیفا بزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close