0 تا 100 بازیویدیو گیم

یک فصل با Become A Legend از PES 2020 – قسمت چهارم

یک فصل با Become A Legend

خب اینبار اومدیم با یک بخش آفلاین دیگه پیس اونم یک فصل با Become A Legend بخشی که جذابیت های خاص خودش رو داره و شما یک بازیکن فوتبال هستید نه بیشتر نه کم تر پس بریم و ببینیم این بخش در PES 2020 چجوری شده.

یک فصل با Become A Legend

شرکت کونامی در گذشته خیلی نچندان دور به بخش های آفلاین سری بازی PES خیلی اهمیت میداد و همیشه به دنبال نوآوری و داشتن بخش های آفلاین زیادی بود ولی با گذر زمان کم کم کونامی به سوی آنلاین رفت و تمام تمرکز خود رو بر روی بخش هایی مثل My Club گذاشت.

اما امسال کونامی دوباره شروع به توجه کردن به بخش های آفلاین بازی کرد و در ویدیو هایی که مربوط به مسترلیگ PES 2020 بود نوید این رو میداد که تجربه جدیدی از بخش آفلاین برامون محیا کرده اما این در مورد Become A Legend صدق نمیکنه متاسفانه.

با قاطعیت تمام بعد از ظبت این ویدیو فقط یک جمله به خودم گفتم این همون Become A Legend سال پیشه یعنی PES 2019 و هیچ تغییری نکرده و مشکلات خیلی بد این بخش که اجازه جذاب بودن این بخش از بازی رو گرفته حل نشدن مثلا در همین ویدیو من در بازی اول یه گل به لیورپول میزنم و نمره 7 رو هم از خود بازی میگیرم.

اما 3 بازی بعدی لیگ کامل روی نیمکت نشستم و سرمربی من رو اصلا بازی نمیده اما بعد از این 3 بازی وقتی یک بازی فیکس کامل بازی میکنم و خیلی بد هم بازی میکنم جوری که حتی یک شوت هم سمت دروازه نزدم اما بازی بعدی فیکس میشم این مشکلات بازی و داشتن یه الگوریتم رندوم که بدون توجه به نتایج بازی مشخص میکنه کی بازی کنید خیلی اعصاب خوردکن است.

اما البته جلو تر به مصدومیت های طولانی مدت هم میرسیم و هیچ چیزی مثل مصدومیت های الکی اعصاب خوردکن نیست.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “یک فصل با Become A Legend از PES 2020 – قسمت چهارم”

  1. با سلام ممنون از سایت خوبتون لطفاً ادامه ی مسترلیگ و ولتا رو هم بزارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close