مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

یک فصل مسترلیگ منچستر با PES 2020 زبان فارسی – قسمت هشتم

یک فصل مسترلیگ منچستر

در این ویدیو میخوایم یک فصل مسترلیگ منچستر یونایتد رو شروع کنیم که یکی پاتنر های اصلی بازی است و امیدوارم از این ویدیو لذت کافی را ببرید و ترفند های مسترلیگ PES 2020 را یاد بگیرید.

یک فصل مسترلیگ منچستر

خب تغییرات زیادی در بازی از جمله بخش آفلاین مسترلیگ در بازی شده است و این نشان میدهد امسال کونامی هوای طرفدارانش را بسیار داشته است و ما هم میخوایم با یک فصل مسترلیگ این نکات را بررسی کنیم.

بازی از جمله کات سین های جدیدی که بهش اضافه شده بی نظیر مخصوصا اون کات سین قبل اولین بازی فصل که در رختکن یه صحبت جالب با بازیکنان انجام دادیم‌.

همه این ها در کنار امکانات جدید بازی حس یک سرمربی فوتبال بودن را برای ما بهتر میکند.و واقعا نقش دستایارانمون در بازی هم خوب شده و اگر به نظرات آنها توجه کنیم قطعا موفق میشویم.

خب من منچستر یونایتد را به این دلیل انتخاب کردم که یکی از پارتنر های جدید و اصلی بازی است و استادیوم اولترافورد بعد از سال ها به سری PES برگشته و میخواستم این تیم‌ را در مسترلیگ بازی هم تجربه کنم.

خب اگر از این ویدیو لذت بردید حتما منتظر قسمت هدی بعدی هم باشید و سایت ما را هم‌به دوستانتان معرفی کنید.و اگر هم نظری دارید برای ما کامنت کنید و نظرات شما حتما خوانده میشود.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

8 thoughts on “یک فصل مسترلیگ منچستر با PES 2020 زبان فارسی – قسمت هشتم”

  1. بنظرم اگه میخوای از فیفا بزاری بجای کریر یه فصل چمپیونز لیگ بزار شاید پنج پارت بیشتر هم نشه آخه کریر رو همه میزارن این یکم متفاوت تره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close