کریر مود FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی قسمت دوم | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

کریر مود FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی قسمت دوم

یک فصل کریر FIFA 20

در این ویدیو اومدیم با کریر مود FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی اومدیم تا سیر تا پیاز کریر فیفا 20 را بررسی کنیم و تغییرات را بفهمیم.

کریر مود FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی

این کریر مود یکی از بچه های آپارات رفته و پیشنهاد میکنم این گیمر آینده دار رو همراهی کنید و کمک بهش کنید تا در آینده بتونه به موفقیت های بیشتری برسه. و اگر هم درخواستی دارین حتما حتما براش کامنت بزارید چون کامنت هاش رو میخونه و جواب میده.

چنل آپاراتش هم یه سر بزنید و دنبالش هم کنید و دیگر ویدیو هاش رو هم ببینید. پس حمایت از این گیمر رو فراموش نکنید با کامنت های خوبتون همراهیش کنید. و اینم کریر یوونتوس که درخواستش رو زیاد کرده بودید.

خب از ابتدا شروع میکنیم که چرا ما تیم یوونتوس را یا به اختصار پیمونته کالچیو را انتخاب کردیم دلیلش این بود ببینیم با این تیم فیک کریر فیفا 20 به چه شکل میشود و البته در ابتدا ما باید کاراکتر خود را بسازیم.

وقتی تیم مورد نظر خودمان را انتخاب کردیم یک سوال از ما پرسیده میشود که آیا میخواهید در یک تورنومنت پیش فصل حضور پیدا کنیم که اگر بله بزنیم سه تورنومنت برای ما می آورد و ما یکی از آنها را انتخاب میکنیم.

بعد از بازی های تورنومنت پیش فصل تازه یک فصل کریر FIFA 20 شروع میشود و ما در نقل و انتقالات هستیم بعضی بازیکنانمان احساس اضافی بودن را دارند بعضی ها از وضعیت حال حاظر راضی هستند و ما باید تیم را مدریت کنیم.

بعد از سپری کردن نقل و انتقالات لیگ سری آ و سوپرکاپ را داریم و بعد از انجام تعدادی از بازی های لیگ وقت چمپیونزلیگ میرسد لیگی سرشار از هیجان و اتفاقات عجیب و غریب لیگی که حداقل چهار تا شیش مدعی قهرمانی دارد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

51 thoughts on “کریر مود FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی قسمت دوم”

   1. معلومه اصلا یوونتوسی نیستی ها ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ سال منتظر قسمت ۳ بودم اصلا یه نگاهم به یووه ننداختی
    اصلا اینجوری شد دیگه سایتتو به هیچکی معرفی نمیکنم 😂😂😂

   1. آخه نگاه کن باید حتما ۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر بگن با یه تیمی کریر بزار که تو با اون تیمه کریر بزاری

 1. عااااااالی
  یه سریم به وب سایت shn.gamer بزن. البته رو گوشی بعضی ها نمیاره چون تو ایتالیا زندگی میکنیم و زبان ایرانی ، انگلیسی ، ایتالیایی ، پرتقالی ، فرانسوی ، آلمانی و روسیه ای هم بلدیم اما تیکه تیکه

 2. جناب آقای فارسی ویدئو دات آی آر خواهشن قسمت ۲ رو هم بزار.
  خواهش می کنم من طرفدار یوونتوس هستم 😔😔😔

 3. آرش من کلاس ششم هستم و امسال تیزهوشان دارم. اگه قبول شم PS4 میخرم. اگه شدم میتونم کمکت کنم تو ویدئو ها

 4. آرش فیفا 20 خریدم هورررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااا ولی نمیتونم ولتا استوری بازی کنم چطوری برم توش من پی اس 4 دارم لطفا کمک کن چه طوری برم توی ولتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close