کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

یک فصل کریر FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی

یک فصل کریر FIFA 20

در این ویدیو اومدیم با یک فصل کریر FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی اومدیم تا سیر تا پیاز کریر فیفا 20 را بررسی کنیم و تغییرات را بفهمیم.

خب از ابتدا شروع میکنیم که چرا ما تیم یوونتوس را یا به اختصار پیمونته کالچیو را انتخاب کردیم دلیلش این بود ببینیم با این تیم فیک کریر فیفا 20 به چه شکل میشود و البته در ابتدا ما باید کاراکتر خود را بسازیم.

وقتی تیم مورد نظر خودمان را انتخاب کردیم یک سوال از ما پرسیده میشود که آیا میخواهید در یک تورنومنت پیش فصل حضور پیدا کنیم که اگر بله بزنیم سه تورنومنت برای ما می آورد و ما یکی از آنها را انتخاب میکنیم.

بعد از بازی های تورنومنت پیش فصل تازه یک فصل کریر FIFA 20 شروع میشود و ما در نقل و انتقالات هستیم بعضی بازیکنانمان احساس اضافی بودن را دارند بعضی ها از وضعیت حال حاظر راضی هستند و ما باید تیم را مدریت کنیم.

بعد از سپری کردن نقل و انتقالات لیگ سری آ و سوپرکاپ را داریم و بعد از انجام تعدادی از بازی های لیگ وقت چمپیونزلیگ میرسد لیگی سرشار از هیجان و اتفاقات عجیب و غریب لیگی که حداقل چهار تا شیش مدعی قهرمانی دارد.

تگ

پست های مشابه

اسحاق زارعی

دیوانه گیم و هر چیزی که سرگرم کنه منو

12 thoughts on “یک فصل کریر FIFA 20 با یوونتوس به زبان فارسی”

  1. آرش فیفا 20 خریدم هورررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااا ولی نمیتونم ولتا استوری بازی کنم چطوری برم توش من پی اس 4 دارم لطفا کمک کن چه طوری برم توی ولتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close