0 تا 100 بازیویدیو گیم

یک فصل Career Mode FIFA 20 بارسلونا به زبان فارسی قسمت هفدهم

یک فصل Career Mode FIFA 20

حالا دیگه اومدیم با یک فصل Career Mode FIFA 20 بارسلونا به زبان فارسی و میخواهیم در هنگام بازی کردن جزییات کریر مود رو هم بررسی میکنیم و ویژگی های جدیدی که به بازی اضافه شدن رو هم ببینیم.

یک فصل Career Mode FIFA 20 بارسلونا

برای یک فصل Career Mode FIFA 20 تیم بارسلونا رو انتخاب کردم و هدفم من این است که کمی از جو لیگ انگلیس دور بشیم و ببینیم در دیگر لیگ ها چخبر است واقعا خسته نشدین که کل فوتبال اروپا شده انگلیس؟

بریم سراغ بارسلونا که دو تیم دیگر هم برای قهرمانی میجنگن در کنار ما برای فتح لالیگا که مطمئن هستم که همتون میشناسینشون دو تیم مادریدی به نام اتلتیکو مادرید و رئال مادرید هستند و دیگر رقیبانی هم داریم مثل سویا و والنسیا و بیلبائو و ویارئال.

در کنار لالیگا بارسلونا چهار فصل است که در رقابت های چمپیونزلیگ نتایج خوبی نگرفته و یکی از اهدافمون قهرمانی در چمپیونزلیگ هم هست که واقعا چالش فوق العاده سختی برای قهرمان شدن است با وجود تیم هایی مثل یووه و بایرن و لیورپول و سیتی.

پس ما در Career Mode با چالش های عجیبی روبرو هستیم و ترس این رو هم دارم که دیگه برای سومین بار کامبک نخورم خودتون دیگه جریان رم و لیورپول رو میدونید و در کنار این ها کوپا دل ری رو هم داریم که فصل پیش والنسیا از چنگمون درآوردش و باید دوباره باید پسش بگیریم و نشون بدیم رییس کی هست.

و نکته بعدی ما مسی هم داریم که چند سالی است که در رسیدن به توپ طلا به مشکل برخورده و من هدف 50 گل در یک فصل رو گزاشتم کنار که بتونم مسی رو به توپ طلا برسونم و این هم چالش سختی است با وجود رونالدو و نیمار و فن دایک و …

پس با ما باشید و تمامی قسمت های کریر فیفا رو ببینید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

26 thoughts on “یک فصل Career Mode FIFA 20 بارسلونا به زبان فارسی قسمت هفدهم”

    1. هشت قسمت رو ساختم اگر بخوام دوباره مسترلیگ بزارم هم میرم سراغ یه تیم دیگه ولی فعلا بزار یکم کریر بریم

  1. داداش مسترلیگ بین میلان و اینتر یکیو بگیر انصافا خیلی جذاب ترهو کریره بذار دیگه مرسی داداش

  2. آرش من تموم ویدیو هارو میبینم تو گرفتن بازیکن ضعیفی هم فیفا هم پیس گفتم که داداش نقل و انتقالات تمرکز کن اوکی میشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close