0 تا 100 بازی Control دوبله فارسی- Walkthrough پارت 1و2و3و4 | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازی

0 تا 100 بازی Control دوبله فارسی- Walkthrough پارت 1و2و3و4

0 تا 100 بازی Control

در 0 تا 100 بازی Control سعی میکنیم تمامی راه حل پیشبرد مراحل را به شما به نمایش بگزاریم.و به مرور زمان دیگر پارت های این 0 تا 100 را هم در سایت و کانال آپارات قرار میدهیم.

خب این بازی جدید ترین بازی استودیو رمدی است استودیویی که تلاش زیادی کرده که یک بازی متفاوت بسازد و از فرمول جواب داده و آماده ای که اکثر استودیو بازیساز از آن استفاده میکنند فاصله بگیرد و یک ساخته منحصر به فرد را به پلیر ها ارائه دهد.

این بازی از شات های فیلم گونه اش تا تیزر شروع ابتدایی تا نوع خودکار پر شدن خشاب تفنگ عجیب و غریبش گرفته تا بدون زامبی بودن بازی همه و همه باعث شده یک بازی متفاوت در سال 2019 را شاهد باشیم و از قضا این بازی یک بازی فوق العاده هم است.

0 تا 100 بازی Control

در 0 تا 100 بازی Control ما تمام تلاشمان را میکنیم که اگر شما در حین بازی در یک مرحله گیر افتادید با دیدن این والک ترو ها بتوانید مرحله را به اتمام و از بازی لذت ببرید.

داستان و دیالوگ های بازی یک تازگی خاصی برای ما دارد

از صحبت های اینترو بازی که درباره یک پوستر صحبت میکرد تا به حرف های امیلی پاپ که یکی از شخصیت های بازی است و در تلاش است ما را وادار به پذیرفتن این که ما کارگردان بازی هستیم بکند.

با انجام این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های عمرتان را تجربه خواهید کرد اما هر چقدر جدیدترین ساخته استودیو رمدی فوقالعاده باشد اما یک حرکت که باعث تحول در دنیای گیم شود نیست چون بازی ایراداتی هم داردمخصوصا در شخصیت ها.

خب اگر از 0 تا 100 بازی Control خوشتان آمد حتما به اشتراک بگزارید و دیگر 0 تا 100 های مارا هم دنبال کنید تا بتوانید همه بازی ها را به راحتی مثل آب خوردن به اتمام برسانید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close