بیست تیم خوبی که در FIFA 20 لایسنس نیستند زبان فارسی - یوونتوس نیست!! | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بیست تیم خوبی که در FIFA 20 لایسنس نیستند زبان فارسی

بیست تیم خوبی که در FIFA

در این ویدیو میخواهیم بیست تیم خوبی که البته اکثرا آسیایی هستند را که در FIFA 20 نیستند را ببینیم و نام یا لوگوی غیر لایسنس آن ها را بدانیم.

بیست تیم خوبی که در FIFA 20

خب کمپانی EA بخاطر اینکه عمده تمرکزش بر روی اروپا و مخصوصا لیگ انگلیس است زیاد توجه ای به قاره های آسیا و آمریکای جنوبی ندارد و بخاطر همین در این قاره ها دچار ضعف لایسنسی است.

در PES 2020 لیگ قهرمانان آسیا و لیگ چین و تایلند به صورت کامل لایسنس هستند و بعید نیست در سالیان آینده لیگ ژاپن هم بتوانند اضافه کنند و به همین خاطر فیفا 20 تیم آسیایی کمی دارد و فقط به لیگ ژاپن و عربستان بسنده کرده است.

در قسمت قاره آمریکای جنوبی هم پیس 2020 دارای لیگ های برزیل و شیلی و آرژانتین است و از دیرباز کونامی طرفداران زیادی در قاره آمریکای جنوبی داشته و یادم است که همیشه دو تیم بوکاجونیور و ریورپلاته جز لایسنس های کونامی بوده اند.

اما فیفا در بخش آمریکای جنوبی آنچنان توجه خاصی ندارد و بخاطر همین تیم های کمی از این بخش کره زمین هم لایسنس دارد و حتی در تیم های ملی آمریکای جنوبی هم مشکل دارد مثل برزیل که فقط نیمار در ترکیب برزیل درست است و بقیه بازیکنان تیم ملی برزیل فیک هستند.

اما فیفا به بیست تیم خوبی که در FIFA 20 نیستند زیاد اهمیتی نمیدهد چون آنان تمرکز اصلی خود را در بازار اروپا گزاشته اند و لیگ های بوندس لیگا و لالیگا و لیگ جزیره انگلیس و لیگ فرانسه را به صورت کامل لایسنس دارند و حتی سری آ بدون یووه هم در اختیار دارند پس نمیتوان گفت فیفا با نداشتن این تیم های در لایسنس ضعف دارد.

اگر از این ویدیو خوشتان آمد این ویدیو را به اشتراک بگزارید و از دیگر ویدیو های ما هم دیدن فرمایید و اگر هم نظری دارید برای ما کامنت بگزارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “بیست تیم خوبی که در FIFA 20 لایسنس نیستند زبان فارسی”

  1. بجز سه چهارتا تیم بقیه تیم ها همچین مهم نبودن . مثلا چرا فیفا باید پرسپولبسو یا الریان رو بسازع😒😕😒چه سودی براش داره؟؟ یچیز منطقی بگو داش
    باز اگه پس لیگ ایرانو بسازه منطقیه چون تو ایران خیلی طرفدار داره . اگه بخواد لیگ برتر و دسته اول ایران رو لایسنس کنه شک نکن خیلی از ایرانی های فیفا باز مثل من پس میخرن . من خودم به شخصه اگه لیگ ایرانو اضافه کنن میخرم تا مستر لیگ از دسته یک ایران شروع کنم .من اگه جای کونامی بودم تمرکزمو میذاشتم روی اسیا و امریکای جنوبی ابنجوری طرفدارای بازیم بیشتر میشد . پس حالا حالاها نمیتونه تو اروپا با فیفا رقابت کنه چون ea همه ی لیگ های معتبر اروپارو فول لایسنس کرده . از نظز امار فروشم که فیفا چندین‌برابر پس میفروشه . کونامی باید اول کاری کنه که فروشش بیشتر بشه .اونجوری دستش باز میشه و میتونه تیم های خوب رو لایسنس کنه . تو اروپا که حالا جالاها عمرا نمیتونه به گرد پای فیفا برسه پس اگه تمرکزش رو بذاره رو اسیا و امریکا میتونه فروشش رو چند برابر کنه . مثلا لیگ های پرطرفدار اسیا مثل ایران ، روسیه ، عربستان ،ژاپن ، تایلند و … رو به بازی اضافه کنه . اینجوری با یه هزینه ی کم فروشش رو تو اون کشور چند برابر میکنه .

    1. داداش دقیقا پس داره همین کار رو میکنه لیگ دسته یک و دو برزیل و لیگ شیلی و آرزانتین و روسیه و ترکیه و چین و ژاپن و تایلند و چمپیونز آسیا گواه به همین حرف شما میده و پس در مسیر درستی داره حرکت میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close