4 تیم مناسب برای کریر FIFA20 - لذت و هیجان رو با این تیم ها تجربه کنید | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

4 تیم مناسب برای کریر FIFA20 – لذت و هیجان

4 تیم مناسب برای کریر FIFA20

خب اومدیم این بار سر وقت Career Mode فیفا 20 پس بریم ببینیم 4 تیم مناسب برای کریر FIFA20 که اوج لذت و هیجان رو برای شما به ارمغان میاره و دیگه بعد گذشت دو الی سه فصل براتون کسل کننده بشه بازی در بخش کریر.

4 تیم مناسب برای کریر FIFA20

خب اگر اهل بخش های آفلاین فیفا باشید صد در صد با بخش Career Mode بازی آشنایی کامل رو دارید و میدونید که به عنوان یک سرمربی یه تیم از یکی از لیگ های موجود در بازی رو انتخاب میکنید و باید تیمتون رو مدریت کنید و رقابت کنید با CPU و به حدی برسید که قهرمان همه جام های ممکن شوید.

خب اکثر افراد سراغ تیم های محبوب میرن و تیم محبوب جز بهترین های لیگ های خودشون هستند و وقتی شما با یه تیم قدرتمند وارد میدان مسابقه بشی شاید در اویل یا دو فصل اول برات جذاب باشه اما بعد از یک مدتی دیگه جذابیتی نداره چون شما در هر فصل هنگام پنجره نقل و انتقلات تیمتون تقویت میشه.

و سالیانه قوی تر میشید تا جاییکه بازی های لیگ داخلی براتون مثل آب خوردن میشه و فقط جذابیت بازی در لیگ قهرمانان به وجود میاد و بعد از یک فصل سعی میکنید از این تیم قوی خودتون برید به تیم یه لول پایین تر اما خب چرا یه تیم متوسط برندارید و خودتون قوی قوی کنیدش.

جوری که حداقل یک پروژه سه الی چهار فصله یا شایدم بیشتر براتون تبدیل شه فکرش رو بکنید با وجود شیش تیم بزرگ انگلیس بخواهید شما قهرمان لیگ جزیره بشید یا حتی سهمیه چمپیونزلیگ بگیرید و جز 4 تیم بالای جدول آن هم با تیم ولووز شوید خب این یک چالش خیلی جذاب و سخته که میتونه تا فصل ها شما رو سرگرم کنه.

یا مثلا با بایرن لورکوزن بخواهید میون بایرن مونیخ و دورتموند و لایزپیگ و … برای اولین بار در تاریخ قهرمان شوید خب واقعا این چالش خفن نیست برای اولین بار در تاریخ یک تیم رو قهرمان بوندس لیگا کنید؟

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

6 thoughts on “4 تیم مناسب برای کریر FIFA20 – لذت و هیجان”

  1. آرش دوباره کریر فیفا 20 رو هم برو لطفا
    ممنون می شم و در کانالم بازنشر یا کپی می کنم و لینک سایتت رو هم می زارم خیلیییییییییییییییییییییی عشقیییییییییییییییییییی

  2. ممنون آرش واقعا ویدیو هات یکه تو ایران دمت گررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررمممممممممممممممممممم.عالی راستی من فیفا فوتبالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close