Call of Duty Mobile فصل دوم تمامی تغییرات آپدیت جدید + ویدیو امکانات جدید | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

Call of Duty Mobile فصل دوم تمامی تغییرات آپدیت جدید + ویدیو از امکانات جدید زبان فارسی

Call of Duty Mobile

یک شنبه 3 آذر آپدیت جدید Call of Duty Mobile اومد و با تغییر و تحولات جدیدی در این بازی رو به رو از شروع شدن فصل دوم و فعال شدن بخش زامبی گرفته تا تغییراتی در مپ بخش بتل رویال بازی شدیم.

اگر دوست دارید آموزش بازی رو هم ببینید روی این متن کلیک کنید.

Call of Duty Mobile 1.0.9

ابتدا بریم سراغ بخش زامبی بازی که بعد از مدت ها فعال شد و خیلی از طرفداران منتظرش بودن.بخشی که در سه حالت عرضه شده و آنچنان تفاوتی میان این سه حالت در بخش زامبی نیست اما به نظر بخش سرگرم کننده ای میاد اگر در آینده مپ های جدیدی هم به بازی اضافه شود که عالی میشود.

Call of Duty Mobile زامبی

بعد از فعال شدن بخش زامبی دومین چیزی که جلب توجه میکند شروع شدن فصل دوم بازی است که اگر خیلی از شما در فصل اول زیاد خوب نبودید حالا به دلایل مختلفی مثل دیر شروع کردن بازی یا زیاد به مکانیزم های بازی وارد نبوده اید حالا بهترین زمان است که فصل دوم رو با قدرت شروع کنید.

با شروع شدن فصل دوم در مپ بخش بتل رویال بازی هم تغییراتی به وجود آمده است که مهم ترین آنها اضافه شدن مناطق برفی به مپ بازی است.

Call of Duty Mobile برف

حالا میرسیم به تغییرات بخش مولتی پلیر بازی که یک مپ جدید داریم که بسیار بزرگ و با جزییات زیاد و در برف هست که واقعا بازی در این مپ حس و حال یک جنگ میون روسیه و آلمان به من دست داد که آلمان ها در برف های روسیه درگیر جنگ شدند.

Call of Duty Mobile

امیدوارم این مقاله توانسته باشه کمک زیادی بهتون کرده باشه که با تغییرات جدید بازی آشنا شده باشید و بتونید تصمیمتون رو قطعی کنید که یگ گیگ و نیم دانلود کنید برای آپدیت بازی یا خیر و در کنار همه این ها اگر به برف علاقه دارید به هیچ وجه این آپدیت رو از دست ندهید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close