PES 2020 حدس بزن کدوم بازیکنه؟ اطلاعات فوتبالیت چقدره؟ | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

PES 2020 حدس بزن کدوم بازیکنه؟ اطلاعات فوتبالیت چقدره؟

PES 2020 حدس بزن کدوم بازیکنه؟

خب امروز براتون یه ویدیو چالشی در نظر گرفتم که اگر استقبال ازش خوب بشه قسمت های بعدیش رو دیگه بعدا براتون میزارم پس بریم سراغ ویدیو اسم این چالش حدس بزن کدوم بازیکنه؟ هست که عکس ها از PES 2020 هست و پس بریم سراغ ویدیو.

حدس بزن کدوم بازیکنه؟ در PES 2020

در این ویدیو یک سری عکس از بازیکنان نسبتا معروف فوتبالی گرفته ایم و من شطرنجی کردمشون و حالا شما 15 ثانیه وقت دارید که حدس بزن کدوم بازیکنه؟ و یادتون باشه در ضمن هر کدوم رو درست حدس زدید رو بیاد داشته باشید که در آخر ویدیو ببینید از صفر تا ده نمره , نمره چند گرفته اید.

البته من به شما چهار تا گزینه نشون میدم و سعی میکنم روی ویدیو ها هم یک سری کمک های جانبی هم بکنم که البته بیشترشون گمراه کننده هست و حسابی گیجتون میکنه ولی خب اگر حواستون حسابی جمع باشه و تمرکز کافی رو داشته باشید میتونید از حرف های من متوجه بشید که کدوم بازیکنه و در ضمن حتما نظراتتون راجب اینجور ویدیو ها رو با من درمیون بزارید.

و میتونید با کامنت گزاشتن به من بگید که چکارا کنم که اینجور ویدیو ها بهتره بشه و برای شما ها ببیننده ها جذاب تر باشه.در ضمن نکته مهمی که یادم رفته بود حتما حتما هر چند تا رو که درست گفتید برای من کامنت کنید و بگید سطح سوال ها چجور بود اگر خیلی آسونه براتون کمی سوالای سخت طرح کنم و اگر زیادی سخته کمی آسون ترش کنم.

سعی کردم برای شروع از بازیکنای معروف استفاده کنم و نمیخوام زیاد سخت باشه اما خب بستگی به شما داره که سطح سوالا بالا تر بره یا پایین تر بیاد .پس کامنت یادتون نره و حتما حتما برای من کامنت بزارید و نظراتتون رو با من در میون بزارید.خیلی ممنون دمتون گرم حسابی عشقید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

20 thoughts on “PES 2020 حدس بزن کدوم بازیکنه؟ اطلاعات فوتبالیت چقدره؟”

  1. من در حد نیمار جونیورم.
    بنزما و اریکسنو اشتباه گفتم.
    درکل خیلی حال داد.🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close