The Walking Dead فصل آخر زبان فارسی واکتروی کامل و آموزش و راهنما | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

The Walking Dead فصل آخر زبان فارسی واکتروی کامل و آموزش و راهنما

The Walking Dead

بلاخره فصل آخر بازی The Walking Dead هم منتشر شد و حالا ما با زبان فارسی واکتروی این بازی رو قرار داده ایم که میتونید از این واکترو استفاده کنید به عنوان جنبه های آموزشی یا راهنمایی هم از این ویدیو ها کمک بگیرید.پس با ما همراه باشید تا به پایان این سری غم انگیز برسیم و ببینیم سر انجام کلمنتاین چی میشه.

The Walking Dead فصل آخر زبان فارسی

هر شروعی پایانی دارد و قصه بازی The Walking Dead هم اینجا و در فصل چهارم به پایان میرسه و و وقاعا میتوان با پایانی خوب برای این مجموعه رو به رو هستیم .واقعا بعد از افت فاحش فصل سوم بازی مردگان متحرک همه ی طرفداران از فصل چهارم هم ناامید بودن اما در فصل چهار تلتیل دوباره به اوج برگشت و با یک پایان بندی عالی بازی رو تموم کردن.

در این فصل تصمیماتی که میگیرید نقض بسیار تعیین کننده ای دارند و مثل دو فصل قبل نیستند که کمی تصمیمات زیاد تاثیری نداشتند و اتفاقات زیاد خاصی بخاطر تصمیمات ما نمی افتاد اما در این فصل دوباره وضعیت مثل فصل اول شده و حالا حسابی در این فصل مواظب تصمیماتتون باشید.

سیستم استفاده از مبارزات هم خیلی راحت و بهتر شده و در این بخش هم واقعا پیشرفت رو شاهد هستیم.ولی یکی از مشکلاتی که اعصاب هوادران رو خورد کرد یک چهار قسمتی بودن فصل آخر بود که یک قسمت کمتر از فصل های قبلی که پنج قسمتی بودن داشت و بخاطر همین نحوه داستان گویی بسیار تند شده بود و در کیفیت داستان تاثیر گزاشته بود.

و این روند تند و سریع باعث شده که از همه ی پتانسیل های بازی استفاده نشه و داستانی که میتونست خیلی بهتر تمام بشه کمی ضعیف تر تمام شد ولی هر چه که بود شاهد یک پایان بندی راضی کننده بودیم.

پس خداحافظ مردگان متحرک و خداحافظ تلتیل و خداحافظ …

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close