The Walking Dead فصل سوم زبان فارسی آموزش و راهنمای تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

The Walking Dead فصل سوم زبان فارسی آموزش و راهنمای تمامی مراحل

The Walking Dead

این بار اومدیم با فصل سوم بازی The Walking Dead که ادامه دو فصل قبلی این مجموعه هست و ما با زبان فارسی آموزش تمامی مراحل و راهنمای کامل بازی یا به یک نحوی دیگر واکتروی فارسی بازی مردگان متحرک فصل سوم رو برای شما آماده کرده ایم که واقعا قسمت اول این مجموعه خوب هست و بریم واکتروی فارسی این بازی والکینگ دد رو ببینیم.

بازی The Walking Dead فصل سوم زبان فارسی

اگر فصل های قبلی این بازی رو ندید حتما در قسمت جست و جو سرچ کنید و ببینید و حتما از دیدن فصل های قبلی به زبان فارسی رو از خودتون دریغ نکنید.

دوباره در فصل سوم بازی The Walking Dead داستان گویی منظم و درگیر کننده خوب رو شاهد هستیم و میبینیم و ویژگی اصلی بازی هم هنوز داستان سرایی هست و فوق العاده در این مورد هم موفق شده و در کنار همه این شروع طوفانی قسمت اول فصل سوم هم که همه رو به مرز های جنون کشوند.

یکم نکته ای روی مخ طرفدارای بازی رفت کم دیده بودن و محو کلمنتاین شخصیت اصلی دو فصل قبلی بود که در این فصل زیاد بهشض اهمیتی داده نشده بود در اوایل داستان به شکلی که در قسمت دوم کلا حضور چندانی نداشت و یک مهره سوخته بنظر میرسید و این یکمی برای طرفداران ناخوشایند بود.

در این فصل واقعا جلوه های بصری و گرافیک بازی به سطح خیلی بهتری رسیده اند و پیشرفت قابل توجه ای رو مشاهده میکنیم.استودیو تلتیل در این زمینه گرافیک واقعا پیشرفت های قبال توجه ای داشته و خودشو بالا کشیده.

کارگردانی بازی هم بینظیر بوده و چه در صحنه های سینماتیک و چه در صحنه های اکشن و گیم پلی واقعا عالی انجام شده.واقعا کارگردانی در مجموعه های The Walking Dead بینظیر بوده و هنوز هم این نقطه قوت ادامه دار هست و امیدواریم هنوز هم ادامه دار باشه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!
Close