Volta بخش داستانی FIFA 20 زبان فارسی - تمامی پارت ها - حتما ببینید | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Volta بخش داستانی FIFA 20 زبان فارسی – تمامی پارت ها

Volta بخش داستانی

اینا اومدیم سراغ Volta و آن هم بخش داستانی بازی در FIFA 20 با زبان فارسی امیدواریم از این مطلب لذت کافی را ببرید ولی خواهشا جو این رو نگیرید که برید در واقعیت تیم فوتبال خیابونی راه بندازید.

Volta بخش داستانی

خب بزارید از اول شروع کنم همه چیز از اولین تیزر فیفا 20 شروع شد زمانی که در تیزر ها یک حرف V نمایش داده میشد بعد گذشت چند روز هیچ فیفا بازی چه از بهترین های دنیا چه از تازه وارد های کوچ کرده از PES معنی این V رو نفهمید و EA مجبور شد خودش همه چیز رو بگه.

بعد چند تیزر شرکت EA در تریلر ها و تیزر هاش معنی V مرموز رو فاش کرد و گفت این بخش جدیدی است که به FIFA 20 اضافه شده و مخفف کلمه Volta Football است و این بخش جدید همان فوتبال خیابانی سال های پیش است که به صورت یک بازی مستقل از EA منتشر میشد ولی حالا در نسخه 2020 فیفا بخشی از بازی فیفا شده است.

بعد از این معرفی تمام تمرکز شرکت سازنده فیفا در تیزر ها و تریلر ها و تبلیغات سراغ بخش ولتا شده بود و از بس تبلیغات خوب بود که در دنیای گیم و همینطور میون فیفاباز ها و پیس باز مثل بمب منفر شده بود و حتی کار به جایی رسید که برخی طرفداران سری بازی PES تقاضای اضافه شدن بخش فوتبال خیابانی به سری PES شدند.

اما این تقاضا با واکنشی از سوی سازنده پیس یعنی کونامی مواجه نشد ولی اگر در سال های آینده بخش فوتبال خیابانی را هم در سری PES دیدید تعجب نکنید و از همین حالا خودتان را آماده کرده باشید.

خب حالا ما اومدیم و شروع کردیم به بخش داستانی ولتا و ببینیم حس و حال یک فرد که حاضر در یک تیم فوتبال خیابانی هم هستیم چگونه است.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “Volta بخش داستانی FIFA 20 زبان فارسی – تمامی پارت ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close