Walkthrough بازی Batman Arkham Asylum - زبان فارسی - تمامی پارت ها | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough بازی Batman Arkham Asylum – زبان فارسی – تمامی پارت ها

Walkthrough بازی Batman Arkham Asylum

امروز تصمیم گرفتم که تمامی نسخه های Batman Arkham رو در وب سایت با زبان فارسی قرار دهم و برای شروع میرم سراغ اولین نسخه سری آرکهام که به نام تیمارستان آرکهام است پس بدون معطلی بریم سراغ Walkthrough بازی Batman Arkham Asylum با زبان فارسی.

Walkthrough بازی Batman Arkham Asylum

خب با بازی انقلابی در صنعت بازی های ابرقهرمانی طرف هستیم دقیقا بازی های ابرقهرمانی به دو بخش قبل از شروع بتمن تیمارستان آرکهام و بعد از بتمن تیمارستان آرکهام تقسیم بندی میشوند چون تا قبل از این بازی تقریبا هیچ بازی آنچنان خوب و محبوب ابرقهرمانی نداشتیم.


اما با انتشار این بازی پتانسیل کاراکتر های ابرقهرمانی مثل بتمن و بعد ها اسپایدرمن در بازی Spider-Man PS4 نشون داده شد.

بتمن رو همیشه با داستان های دیوانه وار و پیچیده شناخته میشه و کاراگاه بتمن باید با هوش و ذکاوت خودش از پس معما های پیچیده شهر گاتهام با ویلن هاش که سر دسته اون ها جوکر هست بر میاد و این اوج نقطه عطف بازی است.

در این بازی داستان به موقع شخصیت های کمیک بتمن را وارد بازی میکند و هیچ کاراکتری اضافی نیست و هر کدام نقش مهمی در بازی دارند و شخصیت پردازی فوق العاده ای پشت کاراکتر ها نهفته است.مخصوصا به تصویر کشیدن رابطه دو روی سفید و تاریکی شهر گاتهام یعنی بتمن و جوکر داستان را به مرز انفجار میکشاند.

در این بازی سیستم مبارزات هک ان اسلش فوق العاده روان و پویا و جذاب ساخته شده است و از نظر خیلی ها جز بهترین بازی های این سبک میباشد و نبرد های تن به تن این بازی نفس پلیر را میگیرد.

اما مهم ترین نکته این بازی فقط به مبارزات ختم نمیشود بلکه شما در مواردی نیاز به مخفی کاری دارید آن هم مخفی های سطح بالا که در بازی های متال گیر فقط سراغ داریم.

مراحل عالی و تازه با هزار نوآوری در ذهن شما برای همیشه ثبت میماند و به جرعت میگویم نوآوری که در این بازی شاهد هستیم در هیچ بازی دیگری از سری آرکهام نمیتوان دید و به همین دلیل است که خیلی این نسخه را بهترین نسخه در سری بازی مینامند.

یکی از دیگر نکات مشهور بتمن گجت های اوست بتمن برای هر کاری گجت خاص خودش را دارد و شما در بازی با گجت مختلفی سر و کار دارید که برای خشوگلی و زیبایی نیستند بلکه هر کدام در مرحله خاصی به کمکتان می آیند و بدون کمک گرفتن از گجت هایتان نمیتوانید بازی را به اتمام برسانید.

این ها همه دلیلی برای این است که شما حس بتمن بودن واقعی را پیدا میکنید و یک بتمن واقعی هستید.مخصوصا وقتی در جهانی تقریبا باز هستیم و مخصوصا در تیمارستان آرکهام هر کاری دلمان میخواهد میتوانیم انجام دهیم و یک جورایی قلب بازی تیمارستان آرکهام هست.

در بازی با باس فایت های نفس گیر و تماشایی طرف هستیم که هر ضربه به باس ها در ذهنمان حک میشود.و در کنار این ها محیط بی نظیر بازی را داریم اتمسفر کثیف شهر گاتهام که ما را دل شهر رها میکند و ما فقط باید از این محیط لذت ببریم.و موسیقی متن بازی که دیگر همه چیز را تکمیل میکند.

و مهم ترین نکته مارک همیل صدا پیشه جوکر که واقعا فوق العاده جوکر را برای مان با صدایش به تصویر میکشد.اما بازی مشکلاتی هم دارد آن هم مثلا غیبت خیلی از شخصیت های دنیای بتمن که کمی نبودشان احساس میشود.یا عدم وجود مینی مپ در صحفه بازی و کلا نقشه ی بازی هم بد است.

و مشکلاتی در زمینه SFX که بعضی صدا ها جالب نیستند.و وجود تعدادی باگ کوچک که با اینکه کم هستند اما بدجور آزاردهنده هستند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close