Walkthrough بازی Devil May Cry 5 - زبان فارسی - تمامی پارت ها | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough بازی Devil May Cry 5 – زبان فارسی – تمامی پارت ها

Walkthrough بازی Devil May Cry 5

خب این بار با ساخته کپکام طرف هستیم بعد از 11 سال بعد از نسخه چهارم حالا با بازی ای رو به رو میشیم که به جز کلمه شاهکار کلمه ای برای توصیف بازی پیدا نمیکنم پس بریم با Walkthrough بازی Devil May Cry 5 و یک هک اند اسلش بی نظیر.

Walkthrough بازی Devil May Cry 5

قسمت اول پارت دوم به دلیل مشکلاتی در یوتیوب قرار گرفته است کلیک کنید.

قسمت آخر به دلیل مشکلاتی در یوتیوب قرار گرفته است کلیک کنید.

اصل اول بازی های Devil May Cry 5 داستان است و در این نسخه هم داستان خیلی قوی کار شده است و با یک داستان فوق العاده شاهکار طرف هستیم که غرق در آن میشوید.مهم ترین عنصر این داستان بازی روایت آن از دید شخصیت های مختلف است.

هر کاراکتر داستان را به نحوی جلو میبرد اما این شکل داستان گویی ضربه که به داستان نزده هیچ یه فرم عالی برای یک روایت داستان است که مثل کلاس درس به تمامی بازیسازان آینده این نوع داستان گویی را یاد میدهد.

در کنار این داستان ها ما با یک گیم پلی فوق العاده روان و سریع و جذاب طرف هستیم که دیگه آخر هک اند اسلش است .که در کنارش با تنوع زیاد اسلحه های بازی و فنون های متفاوت و عالی رزمی کاراکتر ها مثل دانته فوق العاده است.

همیشه این سبک بازی ها موسیقی متن هم توجه ویژه ای بهش میشده و در این بازی با موسیقی متن فوق العاده ای طرف هستیم که ما در دنیای بازی و داستان غرق میکند و بعد از آب بیرونمان می آورد و با تنفس دادن هایش ما را زنده میکند.

در کنار این ها گرافیک بی نظیر بازی را داریم که خوراکش 60 فریم بر ثانیه است و این گرافیک عالی بخاطر طراحی بی نظیر محیط بازی است که واقعا یک بازی Devil May Cry واقعی است.

اما در کنار این ها مشکلاتی هم وجود دارد مثل جذاب نبودن سبک مبارزات در مد V و خرید برخی امکانات با پول واقعی که کمی تو ذوق میزند اما میتوان از این دو مورد چشم پوشی کرد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close