Walkthrough بازی Far Cry 5 زبان فارسی - تمامی پارت ها | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough بازی Far Cry 5 زبان فارسی – تمامی پارت ها

Walkthrough بازی Far Cry 5

طبق معمول یک بازی دیگر از شرکت یوبی سافت منتشر شد و در چند جمله بازی خلاصه میشود بازی دارای باگ و گرافیک متوسط و داستان تقریبا متوسط و یک شخصیت منفی افتضاح اما گیم پلی فوقالعاده را در Walkthrough بازی Far Cry 5 میبینیم.

Walkthrough بازی Far Cry 5

بگزارید اول از همه از نکات خوب بازی بگیم در این صددرصد سرگرم میشوید اون هم بخاطر مراحل فرعی و اصلی بازی که همگی فوقالعاده هستند و شما رو سرگرم میکنند مراحل تکراری کم تر میبینید و اصلا خسته شدن در بازی وجود ندارد.تنوع در بازی حرف اول را میزند.

از محیط بازی هم نگزریم که با طراحی های هنری و نورپردازی هایی که در بازی انجام شده است محیط جنگلی را برای شما به بهترین شکل مهم به وجود آورده است طوری که این محیط جنگل در کنار مپ بسیار بزرگ بازی که میتوانید هر کاری دوست دارید بکنید را هم اضافه کنید تا بفهمید با چه بازی طرف هستید.

درکنار اینها ما میتوانیم به شکل فوق العاده وسایل نقلیه را بسیار روان و هندلینگ عالی کنترل کنیم و از ماشین و موتور و هلیکوپتر لذت کامل را ببریم و در مراحل بازی هم میتوانید شخصیت های داستانی را کنترل کنید و نقش زیادی در داستان بازی هم دارید.

اما حالا بخش های منفی بازی اولین چیز مثل همه ی بازی های شرکت یوبی سافت باگ های بازی است که امکان دارد کلافه کند شما را در کنار این گرافیک ضعیف بازی را هم بگزارید که در که پایان نسل هستیم زیاد چیز خوبی نیست اما بزرگ ترین مشکل بازی.

هوش مصنوعی افتضاح بازی هست که که اگر دشمانتان کند ذهن هم باشند نباید همچین حرکاتی انجام دهند یا خیلی وقت ها متوجه حظور شما بهطور خنده داری نمیشوند و این ها خیلی بازی را ساده اما نچسب میکند.

در بخش بعدی هم ضعیف بودن شخصیت منفی داستان است که زیاد به مذاق فارکرای باز ها خوش نیامده.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close