Walkthrough بازی God of War - زبان و زیرنویس فارسی - تمامی مراحل| فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough بازی God of War – زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها

Walkthrough بازی God of War

خب اومدیم سراغ اولین قسمت از سه گانه جدید بازی خدای جنگ که سه گانه اورجینال این سری جز بهترین سه گانه های تاریخ گیم بود و حالا شکی در این نیست سه گانه جدید هم شروع طوفانی داشته پس بریم سراغ Walkthrough بازی God of War با زبان و زیرنویس فارسی .

Walkthrough بازی God of War

همیشه سری خدای جنگ را با شخصیت اصلی بی نظیرش کریتوس میشناختیم اما دوباره کریتوس برگشته به صنعت گیم و تلویزیون های گیمر ها اما با شخصیت جدیدی چه از نظر ظاهری چه از باطنی که این تغییرات هیچ ضربه ای این کاراکتر نزده و تازه او را کامل تر و بهتر کرده و برای ما جذاب تر از همیشه.

در کنار شخصیت پردازی خوب بازی گیم پلی دیوانه وار و نفس گیر بازی را داریم که در نبرد ها واقعا حس و حال جنگ کردن با کاراکتر خدای جنگ را داریم و یکی از دلایلش تبر لوایتن هست که فوق العاده مکانیزم خوبی دارد و بدون هیچ گونه باگی و نکته اعصاب خوردکنی بدرد بخور و بی نظیر است.

اما هر گیم پلی خوب نیاز به مراحل خوب هم میخواهد که در این بخش خدای جنگ به سیم آخر زده و مراحل فوقالعاده ای در انتظارمان هست که مخصوصا باس فایت های به شدت نفس گیر است.

در کنار همه این ها داستان فوق العاده بازی را داریم که همیشه داستان حرف اول را در این سری از بازی میزند و در این بازی هم با یک داستان بی نظیر رو به رو هستیم.با کلی کاراکتر فرعی عالی.

و مهم تر از ارائه بالاترین گرافیکی که تا حالا بر روی PS4 داشته ایم و این طبیعت تازه بازی را برای همیشه چشم نواز تر میکند صد در صد چنین گرافیکی تا حالا ندیده اید.و در کنار همه این هامیرسیم به موسیقی متن دیوانه کننده بازی که حتما برید دانلود و گوش کنید و لذت ببرید.

اما نکات منفی مثل روان نبودن دوربین جدید بازی رو داریم و کمی سیستم قفل کردن دشمنان هم زیاد چنگی به دل نمیزد اما در کل بازی جز بهترین بازی های نسل قرار گرفت و حتما تجربه اش کنید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “Walkthrough بازی God of War – زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها”

  1. عرض سلام و خسته نباشی ببخشسید چحوری اینارو دانلود کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close