Walkthrough بازی Red Dead Redemption 2 زبان و زیرنویس فارسی - تمامی پارت ها
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough بازی Red Dead Redemption 2 زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها

Walkthrough بازی Red Dead Redemption 2

خب خب اومدیم این بار سراغ شاهکار راکستار که بزودی این بازی برای PC هم منتشر میشه و خیلی ها احتمالا در مراحلی بازی شاید گیر بکنند اما نگران نباشید ما تمامی مراحل اونم با زیرنویس فارسی پس بیایید بدون هیچ اطلاف وقت بریم Walkthrough بازی Red Dead Redemption 2 که داستان فوق العادش اشک همه رو در میاره.

Walkthrough بازی Red Dead Redemption 2

خب با قاطعیت میگم این بازی هیچ نکته منفی ندارد و جز بهترین بازی های تاریخ در صنعت گیم و ژانر جهان باز است که دیگه راکستار هم همه خدای بازی های جهان میدونند.و نکات مثبت تا دلتون بخواد داره از شخصیت پردازی بی نظیر کاراکتر ها گرفته تا خود شخصیت داچ گرفته.

از جهان بسیار بزرگ و مهیج و فوق العاده دقیق با واقعیت و پر جزییات بازی بگیرید تا ماموریت های بی نظیربازی که امکان نداره باهاشون سرگرم و پیگیر داستان بازی نشید.هرچقدرم هممون از پایان بندی بازی خبر داریم اما داستان فوق العاده جذاب و گیرا هست.

و مخصوصا مکانیزم های بی نظیر بازی از شکار جانور ها بگیرید تا شخصی سازی های بی نظیر تفنگ ها و چهره و اسب و … از گذشت این ها میرسیم به گرافیک بازی که ته ته گرافیک بازی های این نسل است و فکر کنم دیگه هیچ بازی با این گرافیک فوق العاده بالا که بر روی PS4 و XBOX ONE داشته باشیم.

و در کنار این ها میرسیم به موسیقی متن بازی که دیوانه وار بی نظیر است و پیشنهاد میکنم که حتما برید موسیقی متن بازی رو دانلود کنید و گوش کنید که دیوانه وار اتمسفر بازی رو بالا برده و با روح و روانتان را تحت تاثیر قرار میدهد.

این بازی واقعا ارزشش بالاتر 60 دلار است و حتما حتما این رو بدونید که اگر این بازی رو بخرید صد در صد پولتون رو دور نریختید و از بازی لذت میبرید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

8 thoughts on “Walkthrough بازی Red Dead Redemption 2 زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها”

  1. سلام و خسته نباشید به شما و دوستانتون
    اولایی که بازی اومدش من برای ps4 گرفتم و به دلیل علاقه ای که به بازی قبلی راک استار یعنی gta داشتم خیلی هیجان زده بودم .وقتی شروع کردم و چند تا مرحله پیش رفتم دیگه از بازی خسته شدم اونم فقط به خواطر داستانش ،کمی انگلیسی بلدم ولی نه به اندازه این بازی تا وقتی که شما این ویدیو های فوق العاده با زیر نویس رو گذاشتید و الان اومدم دوباره شروع کنم ممنون از کار های فوقالعادتون

        1. ببخشید شما سایت دیگه رو نمیشناسی که تمام مراحل ردد۲ گذاشته باشن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close