Walkthrough بازی Spider-Man با زبان و زیرنویس فارسی - تمامی پارت ها | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough بازی Spider-Man با زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها

Walkthrough بازی Spider-Man

خب اومدیم سراغ Walkthrough بازی Spider-Man یکی از بهترین انحصاری های سونی و جز بهترین یا شاید برترین بازی ابرقهرمانی که تا حالا ساخته شده است پس با ما باشید همراه این والکترو که دیالوگ ها کاملا زیرنویس فارسی دارد و پلیر امیر هست از چنل یوتیوب گیم شو.

Walkthrough بازی Spider-Man

Walkthrough بازی Spider-Man در ده پارت برای شما آپلود میکنیم و کم کم طی روز آینده تمامی پارت ها آپلود میشوند و میتوانید از این والکترو هم لذت کامل ببرید.

این بازی از همان روز اول خبر شروع ساختش کلی طرفداران شخصیت اسپایدرمن را دیوانه کرد و احتمالا طبق آمار ها کاراکتر اسپایدرمن جز 3 شخصیت پر طرفدار کمیک بوک های آمریکایی است پس ساخت بازی از روی این شخصیت با کلی ویلن های مهشر که هر کدامشان دارای جذبه های خاصی هستند.

در این بازی کلکسیون ویلن های فوق العاده اسپایدرمن است از دکتر اوکتاویوس گرفته تا کینگ پین و مستر نگاتیو و الکترو که واقعا هر کدام از ویلن ها داستان خاص خودشان را دارند و این همه ویلن متفاوت بازی را بسیار برای ما متنوع و جذاب است.

در این بازی فقط کاراکتر اسپایدرمن / پیتر پارکر را در اختیار خود ندارید و شما در بعضی از مراحل شخصیت ام جی یا همان مری جین معروف که معشوقه معروف پیتر هم هست را در بازی در اختیار داریم و نوع مراحلی که با ام جی هستیم هم بسیار متفاوت و جذاب است پس این بازی کلا هدفش شده تنوغ طلبی در اسپایدرمن.

این والکترو از کانال یوتیوب امیر گیم شو برداشته شده است و اگر در یوتیوب هم اکانت دارید و بروید امیر را سابسکرایب کنید که انگیزه بیشتری برای ادامه فعالیت خود در یوتیوب داشته باشد آدرس یوتیوب امیر هم : Amirgameshow هست و با سرچ این کلمه کانال امیر بالا می آید و میتوانید سابسکرایب کنید.

اگر این مطلب رو دوست داشتید حتما به اشتراک بگزارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “Walkthrough بازی Spider-Man با زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close