Walkthrough بازی Witcher 3 : Wild Hunt زبان و زیرنویس فارسی | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough بازی Witcher 3 : Wild Hunt زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها

Walkthrough بازی Witcher 3 : Wild Hunt

دیگه وقتشه بریم به جهان پر از زشتی و زیبایی ویچر 3 به دنیایی که پر از جزییات ریز و درشت است پس این شما و این Walkthrough بازی Witcher 3 : Wild Hunt با زبان و زیرنویس فارسی.

Walkthrough بازی Witcher 3 : Wild Hunt

قسمت 5 پارت 4 به دلیل مشکلاتی در یوتیوب قرار گرفت کلیک کنید

این بار میریم به سمت جهان بزرگ و پهناوری که پر از زشتی و زیبایی هست جهانی که هرچقدر به سیر و سفر در آن میپردازیم حالمان ازش به هم میخورد بخاطر کار های کثیفی که در آن انجام میشود اما خود گرالت این رو به ما ثابت میکنه در این دنیا زیبایی و سفیدی هایی هم است.

داستان بازی فوقالعاده زیباست و حکم یه سریال گیم آف ترونزی میدهد البته مثل فصل 7و8 بلکه فصل های 1تا5 سریال پس با بازی تاج و تخت دنیای گیم طرف هستیم و دیگر خودتان دو دو تا چهارتا بکنید و تا ته داستان بروید.

در این بازی عواقب مهم ترین عنصر است با کوچک ترین تصمیم ها بزرگ ترین اتفاق ها رخ میدهد و دقیقا اثر پروانه ای در این بازی معنا میشود که پر زدن پروانه در یک سمت دنیا باعث به وجود آمدن طوفانی در آن سوی دنیا میشود و در دنیای ویچر 3 دقیقا با همین مساله طرف هستیم.

ما در دنیایی پر از جزییات طرف هستیم که میتوانیم ساعت های پای بازی بشینیم اما سراغ ها مرحله ها نرویم و از محیط پیرامون خودمان لذت ببریم و کار های عجیب و غریبی انجام دهیم و چیز های جالبی کشف کنیم.

ویچر 3 ترکیب شیمی و کیمیا گری است که همراه با آن شمشیربازی و جنگ را داریم و باید از طریق جادو سراغ ارتقا داشته هایمان برویم اگر بخواهیم در همچین دنیایی ساکن بمانیم مرگ خودمان را با دستان خودمان امضا کرده ایم.

از جمله مشکلات فنی بازی باگ های عجیب و غریب بازی است که حسابی بعضی از آنها اعصابمان را خورد میکند اما نکات خوب بازی چشم هایمان را بر روی این باگ ها میبندد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “Walkthrough بازی Witcher 3 : Wild Hunt زبان و زیرنویس فارسی – تمامی پارت ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close