Walkthrough فارسی بازی GTA IV - تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

Walkthrough فارسی بازی GTA IV – تمامی مراحل

Walkthrough فارسی بازی GTA IV

خب تصمیم گرفتیم بخاطر بازخورد های خوبی که GTA V داشت واکتروی این بازی هم براتون بزارم و امیدوارم از این واکترو لذت ببرید و ممنون از دوستمون گیم یار که ویدیو ها رو مستقیم از چنل او براتون میزارم پس این شما و این Walkthrough فارسی بازی GTA IV .

Walkthrough فارسی بازی GTA IV

خب اگر بگیم دلیل وجود بازی فوق العاده ای به اسم GTA V چی هست فقط و فقط GTA IV بوده چون در این بازی داستان سری بازی جی تی ای هم عمق بیشتری پیدا کرد و هم مثل یک فیلم سینمایی شد و بر اساس بازی کردن طراحی نشد و شما داستان را جلو میبرید.

کاراکتر اصلی بازی بعد از چند سال به آمریکا اومد و حالا ما هم شاید برای اولین بار این گونه با آمریکا آشنا میشیم پس یک جور کشف و اکتشاف در کشور آمریکا جذابیت داستان رو دو برابر میکنه و کنجکاوی ما را بیشتر.

نوع روایت داستان بازی انقلابی در سری GTA بود و با صداگزاری بی نظیر که دیگر صدا با لب های کاراکتر ها هم خوانی فوق العاده ای دارد و مهم ترین نکته پیشرفت گرافیکی بازی نسبت به نسخه قبلی بود که همیشه جز بهترین ویژگی بازی های شرکت راکستار بوده و زبان زد خاص و عام است.

امت خب نواقصی هم باز داشت مخصوصا در زمینه افت فریم که در نسخه PC خیلی این مورد مشاهده شده و افت فریم بازی بسیار عصاب خورد کن بود و یکی از نکاتی که بازی را غیر طبیعی میکرد نورپردازی بد بازی است.

نورپردازی خیلی مواقع ضعیف و تو ذوق میزد و طبیعت واقعی را غیر طبیعی جلوه میداد و وقتی نورپردازی بد باشد قطعا سایه های بازی هم بد میشود.اما در کنار این ها آزادی بیش از حد در این بازی در زمان خود انگشت به دهان تمامی گیمر ها گزاشته بود و بازی را خیلی طبیعی کرده بود.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

18 thoughts on “Walkthrough فارسی بازی GTA IV – تمامی مراحل”

  1. آقا یه قسمت هست RAY بهت زنگ می زنه بعد میری دنبال رومن بعد میری یه یارو نقاشه اونجا باید چی کار کرد لطفا جواب بدید

  2. سلام ببخشید تو کامپیوتر های کافی نت که بخوام بریم مثلا تو هرصفحه ای که باشیم با چه دکمه ای تو کیبورد بزنم که صفحه بالا و پایین
    بره تو خود بازی فک کنم مینویسه مثلا wheel up یعنی کدوم دکمه ؟؟

      1. داداش کیبوردم درسته ها ولی هردوتا دکمه رو زدم اصلا کار نمیکرد راه دیگه ای نیست؟

  3. سلام ببخشید این بازی رو تو pc ریختم میشه مثلا به گیم پد وصل کنم ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close