کشتی کج مسابقات روز با گزارش فارسی خودم در کانال تلگرام | فارسی ویدیو
کشتی کج

کشتی کج مسابقات روز با گزارش فارسی خودم در کانال تلگرام بدو بیا تو چنل عضو شو

کشتی کج مسابقات

دوستان سلام من یک کانال تلگرام راه انداختم که داخلش مسابقات روز دنیای کشتی کج رو با گزارش فارسی خودم رو میخوام قرار بدهم و تا الان مسابقه دنیل برایان و ای جی استایلز رو میخوام قرار بدهم پس اگر دوست دارید این مسابقه و دیگر کشتی کج مسابقات خوب دنیای کشتی کج رو با گزارش فارسی ببینید در کانال تلگرام من که به آیدی @farsivideir هست عضو شوید و برای عضویت در کانال تلگرام منا فقط کافیه روی این متن کلیک کنید تا در کانال تلگرام ما عضو شوید پس اگر اهل مسابقات کشتی کج هستی سریعا عضو شو .

آیدی کانال تلگرام ما @farsivideoir هست که براتون مسابقات رو به صورت گزارش فارسی قرار میدهم تا شما حالش رو ببرید پس برای عضو شدن در این چنل تلگرام فقط کافیه روی متن کلیک کنید . در ضمن قندشکن هم روشن باشه.

تاثیرات کرونا را در سرتاسر دنیا میتوانیم ببینیم و من هم تصمیم گرفتم که در بازی کشتی کج هم این تصمیمات را به نمایش بزارم و رفتم برای چهار ورزشکار کار معروف ماسک و دستکش لاتکس را گزاشتم که قشنگ بریم در حال و هوای کرونا ببینم اگر کرونا در کشتی کج میومد و الزامی میشد که کشتی کج کار ها حتما باید با ماسک و دستکش مبارزه کنند و به مسابقه بپردازند چه اتفاقای میوفتاد پس حتما اگر ویدیو رو ندید برید و ببینید و ازش لذت ببرید چون یک نوع مسابقه تازه هم هست که میتونید با انجام دادنش لذت ببرید.

من یک نکته تازه دیگر هم در این ویدیو قرار دادم اون هم این است که این نوع مسابقه با نوع های دیگر متفاوت هست و مسابقه خونی هم میتونه لقب بگیره که برای برنده شدن باید سر یا دست و پای یک نفر را خون آورد و هر کس بتواند زودتر بدن یک نفر را خون بیاورد برنده این مسابقه میشود که یک نوع مسابقه ای هست که زیاد دیده نشده اما بسیار بسیار جالب است.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

7 thoughts on “کشتی کج مسابقات روز با گزارش فارسی خودم در کانال تلگرام بدو بیا تو چنل عضو شو”

  1. ویدیوت برام نمیاد بلز نمیشه و در ظمن میشه به انگلیسی اون بخش مسابقات خونی رو بنویسی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close